Новини з 1996 року

МІСЬКВИКОНКОМ ПІДВИЩИВ ВАРТІСТЬ ПЕРЕБУВАННЯ ДИТИНИ В ДИТСАДКУ Й ШКІЛЬНИХ ОБІДІВ

Олександр Курилов 05 вересня 2015 11:09 1409 0

Міський виконавчий комітет підвищив вартість харчування дітей у школах та дошкільних закладах. Загальний розмір подорожчання, яке у мерії пов’язують з інфляційними процесами, -  приблизно 10 відсотків.

Відповідно рішення, яке прийнято за ініціативи керівника міського управління освіти Геннадія Москалика одноголосно, набуде законності з наступного четверга – після оприлюднення в комунальних ЗМІ.

За поясненням пана Москалика, рішення, текст якого наводиться,  стосується як шкіл, зокрема, збільшення витрат бюджетних коштів, так і дитячих садків, де 60 відсотків вартості перебування дитини в закладів оплачують батьки.

Мова йде про подорожчання на 5-10 відсотків вартості харчування у школах та 10-12 % - у дошкільних закладах, зазначив керівник міського управління освіти.

Про що варто додати – ціноутворення харчування у школах (документи тендерів та закупівельні ціни на продукти харчування в міській освіті) є закритою від громадськості темою.

Резолютивна частина рішення наводиться. Чи планує міське управління освіти відкрити для батьків учнів свої закупівельні ціни на продукти харчування в школах – на це запитання відповіді поки що немає.

 

Виконавчий комітет Кременчуцької  міської ради Полтавської області  вирішив:

1. Керівникам навчальних закладів комунальної власності м. Кременчука встановити з 07.09.2015:

1.1. Вартість денного раціону гарячих страв за рахунок бюджетних коштів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності м. Кременчука:

1.1.1. 1- 4 класів, крім учнів 1-х класів, що функціонують на базі дошкільних навчальних закладів, – 5,90грн.;

1.1.2. пільгових категорій – 7,55грн., а саме:

1.1.2.1. з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

1.1.2.2. з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

1.1.2.3. з числа дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів;

1.1.2.4. з числа дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

1.1.2.5. з числа дітей, батьки або особи, які їх замінюють, є мобілізованими або відрядженими для участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення в 2015 р. (згідно з окремим Порядком, затвердженим рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 06.02.2015 № 79 «Про затвердження Порядку харчування дітей, батьки яких, або особи, що їх замінюють, є мобілізованими або відрядженими для участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення в 2015 р.» за рахунок коштів міського бюджету);

1.1.2.6. з числа дітей-інвалідів, що відвідують загальноосвітній навчальний заклад, яким згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» гарантується пільгове харчування;

1.1.2.7. з числа вихованців груп продовженого дня за рішенням педагогічної ради навчального закладу (у відсотках чисельності групи за списком): 10 – у повному обсязі, 15- на половину вартості.

1.2. Встановити плату для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах:

1.2.1. Вартість денного харчування вихованців у дошкільних навчальних закладах комунальної власності м. Кременчука:

1.2.1.1. для груп раннього віку – 11,65грн.;

1.2.1.2. для груп дошкільного віку – 16,70грн.

1.2.2. Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування вихованців у комунальних дошкільних навчальних закладах в розмірі 60% встановленої вартості харчування на день.

1.2.3. Розмір плати для батьків зменшується на 50% за харчування вихованців в дошкільних навчальних закладах з числа сімей, які мають троє і більше дітей, та статус багатодітних.

1.2.4. Звільняються від плати за харчування вихованців батьки або особи, що їх замінюють:

1.2.4.1. з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;

1.2.4.2. з числа дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, тривалого лікування та реабілітації, які відвідують дошкільні навчальні заклади (групи) компенсуючого типу (спеціальні та санаторні);

1.2.4.3. з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

1.2.4.4. з числа дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

1.2.4.5. з числа дітей, батьки або особи, які їх замінюють, є мобілізованими або відрядженими для участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення в 2015 р. (згідно з окремим Порядком, затвердженим рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 06.02.2015 № 79 «Про затвердження Порядку харчування дітей, батьки яких, або особи, що їх замінюють, є мобілізованими або відрядженими для участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення в 2015 р.» за рахунок коштів міського бюджету).

1.2.5. Вартість денного харчування вихованців у дошкільних навчальних закладах комунальної власності м. Кременчука за рахунок бюджетних коштів складає для: санаторних груп раннього віку – 18,15грн., санаторних груп дошкільного віку – 19,80грн., груп спеціального призначення для дітей раннього віку – 11,65грн., груп спеціального призначення для дітей дошкільного віку – 16,70грн., груп спеціального призначення з цілодобовим перебуванням дітей дошкільного віку – 17,60грн.

1.3. Встановити плату для батьків за перебування дітей у Кременчуцькій спеціалізованій школі-інтернат І–ІІІ ступенів № 21 з поглибленим вивченням окремих предметів Кременчуцької міської ради Полтавської області:

1.3.1. Вартість денного харчування:

1.3.1.1. вихованців виховних груп з числа учнів 1-4 класів:

- груп з цілодобовим перебуванням дітей (5-ти разове харчування) – 53,19 грн.;

- груп з правом сну вдома (4-х разове харчування) – 43,21 грн.;

1.3.1.2. вихованців виховних груп з числа учнів 5-9 класів:

- груп з цілодобовим перебуванням дітей (5-ти разове харчування) – 60,86 грн.;

- груп з правом сну вдома (4-х разове харчування) – 50,26 грн.;

1.3.1.3. вихованців виховних груп з числа учнів 10-11 класів:

- груп з цілодобовим перебуванням дітей (5-ти разове харчування) – 63,39 грн.;

- груп з правом сну вдома (4-х разове харчування) – 51,31 грн.;

1.3.2. Звільняються батьки або особи, які їх замінюють, від плати за утримання вихованців:

1.3.2.1. з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;

1.3.2.2. одиноких матерів (батьків), які виховують без батька (матері) дітей з числа учнів ІІ- ІІІ ступенів навчання;

1.3.2.3. батьки або особи, які їх замінюють, враховуючи їх скрутне матеріальне становище, у межах 25 відсотків від загальної кількості вихованців, які мають батьків (за окремим рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області);

1.3.2.4. з числа дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

1.3.2.5. з числа дітей, батьки або особи, які їх замінюють, є мобілізованими або відрядженими для участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення в 2015 р. (згідно з окремим Порядком, затвердженим рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 06.02.2015 № 79 «Про затвердження Порядку харчування дітей, батьки яких, або особи, що їх замінюють, є мобілізованими або відрядженими для участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення в 2015 р.» за рахунок коштів міського бюджету).

2. Визнати таким, що втратило чинність з моменту прийняття цього рішення, рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської ради від 06.03.2015 № 121 «Про визначення вартості денного раціону страв харчування вихованців і учнів у навчальних закладах комунальної власності м. Кременчука».

3. Оприлюднити рішення відповідно до вимог законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови  Калашника В.В.

 

Теги: Бюджет КременчукаОсвіта КременчукаОсвіта Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись