Новини з 1996 року

Міськвиконком купить косилку-амфібію. Коситимуть водорості на Сухому Кагамлику і на Дніпрі. Фото

Олександр Курилов 02 серпня 2019 17:10 573 0

Міський виконавчий комітет виділить 2 мільйона гривень для купівлі за кошти екологічного фонду Полтавщини спеціальної очеретокосилки-амфібії.

Вартість такої косилки-амфібії – 4 мільйона гривень.

Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні міськвимконкому. За тим, що вирішено – кременчуцька частка, це вільні кошти розміром 2 млн.грн, за які раніше передбачалося виплатити штраф , якщо запізнилися з перерахунком коштів за проведену купівлю будівлі колишнього «Укрсоцбанку», що на площі Перемоги.

Й слід сказати, що в цьому будинку планується відкрити ще одну приймальню міського голови Кременчука й запізнень з перерахування 800 тисяч доларів США з міського бюджету наші чиновники не допустили.

Натомість тепер у них є вільні кошти, які вдалося зекономити на штрафах й їх буде перераховано на купівлю шведської амфібії, для косіння очерету.

Пояснення міського голови Малецького, роботи для цієї машини вистачатиме – потрібно косити водорості як на Дніпрі, так і на Сухому Кагамлику.

На фото – чудо техніки, яке купують за бюджетні кошти. Така сама, але бувша у використанні амфібія коситиме водорості на рчіках у Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1061 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1951 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 918 0