Новини з 1996 року

«Мікрорайон без околиць і доріг». Жителі вимагають відремонтувати величезні ями на пр. Полтавському

Олександр Курилов 01 березня 2017 10:49 525 0

Мешканці мікрорайону Велика Кохнівка,  будинки яких розташовані на проспекті Полтавському (зупинка транспорту «Чернишевського»), звертаються до міського голови Кременчука Віталія Малецького, аби комунальники врешті-решт відремонтували  частину відрізку проспекту, де ями на дорозі досягли практично півметрової глибини.

Відповідне прохання  до мера міста «Програмі плюс»  оприлюднили кременчужани, життя яких на побитій узимку снігом дорозі перетворилося на жах.

«Уся справа в тому, що вночі спати неможливо. І причина тут – великі вантажівки, які з однієї ями потрапляють в іншу, й так без кінця. Пенсіонери, які не можуть через гуркіт спати вночі,  звертаються вже до лікаря. Більш витривалі громадяни власноручно засипають ями гілками та мохом, але це рятує ситуацію на одну добу. Якби мер дав вказівку, щоб ці кратери на проспекті заасфальтували», - зазначає «Програмі плюс» мешканець будинку №168 Володимир Нетюхайло.

У свою чергу «Програма плюс» теж звертається до міського голови Віталія Малецького, аби він пішов назустріч старим людям і хоча б раз переночував у їхніх будинках, аби зрозуміти всі принади життя у «мікрорайоні без околиць».

Звісно, можна  у громадян і не ночувати, але для такого меру Кременчука  слід побороти рекордні ями.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись