Новини з 1996 року

Кременчуцькі паркурщики стрибають по будинках і ламають газові труби та решітки вікон. Відео

Марина Баніт 10 квітня 2017 16:48 615 0

У мережі Інтернет на сайті Youtube нещодавно з’явилося відео від місцевого трейсера.

Відео про те, як кременчуцький підліток з другом стрибає по дахах прибудов до багатоповерхівок. Отже для подолання маршруту хлопці чіпляються руками за газові труби та підтягуються на них, а потім стають ногами і перестрибують вище. Звідтіля крокують далі.

Також на відео можна спостерігати, як хлопці чіпляються за грати на вікнах.

Для довідки: паркур – це мистецтво раціонального переміщення за допомогою різноманітних прийомів, у тому числі акробатичних.  Але з огляду на те, чим займаються місцеві трейсери, то їх витвір мистецтва не можна назвати раціональним. Варто уявити, які наслідки можуть мати такі пошкодження газопроводів на багатоповерхівках!  Відомі випадки в інших містах, коли через пошкодження труби вибухнув будинок. Тож до чого може призвести така подорож кременчужан – невідомо.

 Чіпляння за решітки на вікнах теж не є доброю забавкою. Відтак власники приміщення можуть по-різному відреагувати на такі витівки – наприклад, переплутати з грабіжниками й вжити певних заходів. Тож попри те, що молоді кременчужани не дуже справно володіють власними ногами та руками, до того ж вони наносять шкоду чужому майну, провокуючи небезпечні ситуації для себе та оточуючих.

Звичайно, хлопці намагаються бути непомітними, але батьки, вчителі та поліція мають відреагувати відповідним чином, щоб запобігти нещастю.

Паркур – це добре, але усі забавки мають бути безпечними для себе та оточуючих. А в даному випадку хлопці про безпеку нічого не знають.

 

 

Теги: Новини Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 459 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 686 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 709 0