Новини з 1996 року

Кременчуцькі комунальники припиняють ремонти будинків

kurilov 08 червня 2015 13:12 375 0

F кременчужани зменшують обсяги проплат за компослуги

Кременчуцькі приватні управляючі компанії припинили будь-які ремонтні роботи у під’їздах багатоповерхівок і ремонти дахів. Причина – відсутність коштів. Про те, що всі проекти з цього приводу заморожено, на нараді в мерії розповів директор управляючої компанії «Житлорембудсервіс» Олександр Бондаренко.За його словами, сьогодні приватні комунальники вирішують тільки аварійні проблеми. Грошей на інші справи у них немає.

Цікаво, що в другій частині своєї розповіді приватний комунальник з «ЖРБС» Олександр Бондаренко розповів, що мешканці міста стали гірше сплачувати за експлуатаційні витрати.

Тож у компанії «Житлоребудсервіс» цей показник знизився до 90 відсотків. Натомість у таких же управляючих компаніях – «Добробит» та «Перспектива» їх представники теж заробили аналогічні заяви, підкресливши, що рівень обсягів оплати  за екс-витрати у них зменшився до 87 та 85 відсотків відповідно.

Чи є зв'язок між зменшеннями обсягів роботи приватними комунальними службами нашого міста й зменшенням рівня оплати їхніх послуг – про це на нараді не міркували.

У  міськвиконкомі Кременчука планують затвердити новій збільшені тарифи на експлуатаційні витрати, однак, це станеться не сьогодні.

О.Курилов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись