Новини з 1996 року

«Кременчукгаз» мовчить. «Нафтогаз» оприлюднив ціну на газ у лютому для споживачів. Менша за урядову

Олександр Курилов 27 січня 2021 14:00 307 0

Державна компанія НАК «Нафтогаз» оприлюднила вартість газу для побутових споживачів на лютий. Про це йдеться в повідомленні підприємства.

Отже, абоненти НАК «Нафтогаз» - жителі України, які купують газ у держави (інтернет дає таку можливість), платитимуть за куб газу лише 6,86 грн з ПДВ, але без доставки. Для Кременчука це – плюс 0,51 грн за куб.

Відомо, однак, що всі інші газзбути, в тім числі й Кременчуцький, у лютому зменшать вартість газу до визначених 6,99  грн з ПДВ без плати за доставку.

Цікаво, що в Кременчуці газопостачальна компанія ще ніяк не відреагувала на таку ціну.

У розділі «ціни на газ для побутових споживачів» ТОВ «Кременчукгаз постачання» написано лише, що такої сторінки не існує, як і не існує інформації про ціни на газ для промислових споживачів нашого міста.

Натомість інше підприємство кременчуцьких газовиків – «Кременчукгаз трейдінг» повідомляє, що за січень цього року на підприємстві вже зменшили вартість газу до визначених урядом 6,99 гривень за тисячу кубів.

Залишається останнє – вартість газу для промислових споживачів – підприємств теплоенерго.

Для них вартість газу менша, ніж для побутових споживачів, але яка саме – не оголошується. Так само у міськвиконкомі не розголошують, у кого саме купують газ для потреб міста.

Про що слід додати – загалом відомо, що проти рішення уряду, за яким зменшена вартість газу для громадян, сьогодні виступають обл/міськгази Фірташа.

Тож не виключено, що внаслідок цього ми матимемо повторення ситуації з газом Яценюка-Гройсмана, за який кожному користувачу декілька років тому нарахували ще й борг по 300 грн і більше.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2474 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2500 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3737 0