Новини з 1996 року

«Кременчукгаз» хоче підвищити вдвічі тариф на розподіл природного газу. Кременчуцька ТЕЦ – проти

Олександр Курилов 22 жовтня 2020 16:00 257 0

Кременчуцькі газовики у 2021 році хочуть підвищити тариф на розподіл природного газу більш ніж удвічі.

Зокрема, якщо ми всі платили за розподіл по 0,31 грн за куб, то тепер пропонується підвищити вартість розподілу до 0,67 грн за один кубічний метр газу.

Й це остання інформація від ПАТ «Кременчукгаз», де звітують про обговорення проекту структури тарифу на  розподіл природного газу на 2021 рік.

Відомо, що від міськвиконкому на це обговорення було запрошено заступника мера Кременчука Декусара, який не оприлюднював своїх аргументів проти такого подорожчання газу з 2021 року.

Єдині, хто виступили проти, – це адміністрація Кременчуцької ТЕЦ, якій услід за цим подорожчанням доведеться підвищувати з 1 січня 2021 року вартість тепла та гарячої води.

Звісно, аргументи енергетиків – обгрунтовані. Й мова тут – про витрати на встановлення лічильників газу для населення та їх ремонту. Ще енергетиків цікавить, як представники Кременчукгазу рахували прогнозну ціну на газ.

Підсумок же такий – обговорення нової вартості на розподіл газу відбулося. Своєю присутністю представники міськвиконкому пропозицію підвищити ціни для жителів міста узаконили. Тож тепер залишається чекати рішення Нацкомісії з цього приводу. Й це рішення, яке підтримано кременчуцькими чиновниками, може бути для жителів невтішним.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 491 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 610 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1111 0