«Кременчук» із непристойно великим рахунком на виїзді розгромив «Крижаних Вовків»

Олексій Ващук 14 січня 2021 14:00 134 0

Вчора, 13 січня, в матчі 24 туру УХЛ хокеїсти «Кременчука» одержали восьму поспіль перемогу в цьому сезоні, розгромивши київських «Крижаних Вовків» із величезним рахунком на їхньому ж льоду.

Про це інформує пресслужба кременчуцького клубу.

Перший період завершився з рахунком 1:0 на користь киян. Друга двадцятихвилинка завершилася також із перевагою «Вовків» - 2:1.

А от у третьому періоді кременчужани показали всю свою спортивну міць, вколотивши аж 8 шайб у ворота киян, не пропустивши жодного разу.

У підсумку матч завершився з рахунком 2:10 на користь гостей гри.

Ця перемога дала кременчужанам додаткові 2 бали і тепер ХК «Кременчук» піднявся на другу сходинку турнірної таблиці.

«Крижані Вовки» - «Кременчук» 2:10 (1:0, 0:2, 0:8)

Шайби: 1:0 - Анкудінов (Жигалов), 19:33; 1:1 - Денискін (Алексюк), 24:36; 1:2 - Серанов (Орлов - Бабрусьов), 27:33, 1:3 - Созонов (Орлов), 41:46; 1:4 - Дубінін (Денискін), 42:56; 1:5 - Серанов (Созонов, Орлов), 43:30; 1:6 - Дубінін (Коробов), 47:09; 1:7 - Созонов (Серанов - Орлов), 47:35; 2:7 - Панков (Жигалов), 53:19; 2:8 - Орлов (Коробов - Дубінін), 54:20; 2:9 - Орлов (Созонов); 54:55; 2:10 - Ворона (Грицьких), 58:01.