«Кременчук» всуху переміг у гостьовій грі "Донбас"

Ксенія Омельченко 19 січня 2017 08:30 482 0

18 січня 2017 в Дружківці «Кременчуг» насухо обіграв чинного чемпіона України донецький «Донбас» 3:0!

Кременчужани набрали після 30 ігор 72 очки і тепер відстають від донеччан у турнірній таблиці УХЛ всього на три бали. Це перша гостьова перемога «городян» над «Донбасом» у чемпіонатах України. Підопічні Олександра Савицького і Дмитра Підгурського перервали 14-ігрову переможну серію донецької команди, довівши свою до семи!

Перед грою тренерський штаб кременчужан зробив зміни у складі з останнім матчем – нападника першої трійки Іллю Коренчука поміняли з Дмитром Чернишенком з четвертого, а у воротах замість Олега Петрова вийшов Едуард Захарченко.

Ротації дали про себе знати вже на 7-ій хвилині, коли кращий бомбардир «Кременчуг» Коренчук відкрив рахунок кидком у праву дев'ятку. В Іллі стало в бомбардирських перегонах 46 (19+27) очок, і він на один бал відстає від донбасівця Євгена Нікіфорова.

Обидві команди мали ще кілька хороших гольових моментів, але рахунок до першого періоду так і не змінився.

У другому періоді кременчужани різноманітними атаками і надійною грою в обороні збільшили відрив до трьох шайб. Спочатку на 26-ій хвилині Ігор Коваленя красиво добив шайбу у ворота, а на 34-ій Дмитро Чернишенко вдало підставив під кидок Андрія Башка від синьої лінії.

Після третьої пропущеної шайби «Донбас» змінив у воротах Євгена Царегородцева на Богдана Дяченка. Голкіпер же кременчужан Едуард Захарченко продовжував надійно захищати свою «рамку».

У заключній двадцятихвилинці команди провели багато непоганих атак, але надійно зіграли воротарі і фінальна сирена зафіксувала рахунок на табло 3:0.

Це шоста суха перемога кременчужан у цьому сезоні, а воротар Едуард Захарченко оформив четвертий шатаут у сезоні! «Кременчуг» залишився єдиною командою у чемпіонаті, яка закидала шайби у всіх поєдинках!

Наступний поєдинок «Кременчуг» проведе 21 січня на СК «Айсберг» проти «Кривбаса». Початок поєдинку о 17:00.