«Кременчук» програв «Дніпру» в першому матчі півфінальної серії

Іона Харченко 12 березня 2019 16:40 109 0

«Кременчук» - «Дніпро» 1: 3 (0: 1; 0: 1; 1: 1)

Кременчук: Бояршинов; Толстушко – Грицьких, Горлушко – Хрішпенц, Шпак – Бойових, Савицький – Варивода; Кисельов – Кривошапкін (А) – Зайцев, Тютченко (А) – Шиманський – Ворона, Савченко – Красильников – Чорний, Єфімочкін – Фурса – Гриценко (К).

Дніпро: Петров; Бєлоусов (А) – Шулешов, Пугачов – Матвієнко, Декало – Сірченко, Будько – Матусевич; Золотухін – Коваленко – Жвачкін (К), Бондаренко – Дунаєв – Янішевський, Черемнов – Ромащенко (А) – Макарицький, Тимченко – Целогородцев – Зик.

У Кременчуці відбувся перший матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, у якому ХК «Кременчук» приймав «Дніпро». Раніше херсонці у двох матчах переграли «Крижаних Вовків» і пройшли в наступний етап плей-офф.

Уже на третій хвилині зустрічі гості вийшли вперед: Кирило Бондаренко підібрав шайбу після програного Іваном Дунаєвим вкидання, і з незручної руки відправив ігровий снаряд у дальній кут воріт над плечем Георгія Бояршинова.

Свою перевагу херсонці подвоїли в кінцівці другого періоду. Олексій Черемнов віддав передачу прямо на ключку Руслану Ромащенку, який закинув свою першу шайбу в розіграшах плей-офф УХЛ.

На 46-ій хвилині пресинг «городян» дав результат – Івану Савченку вдалося застати зненацька Олега Петрова та скоротити відставання до однієї шайби.

За лічені секунди до закінчення гри Олександр Савицький випустив шостого польового гравця, однак замість того, щоб відігратися, «Кременчук» пропустив – Іван Дунаєв забрав шайбу в захисника і відправив її в сітку порожніх воріт.

Таким чином «Дніпро» вийшов уперед у півфінальній серії, яка триватиме до чотирьох перемог однієї з команд. Наступний матч команди зіграють 13 березня в Кременчуці, початок зустрічі – о 18:30.