“Кремінь” з дев’ятьма футболістами на перегляді програв “Гірнику” з Кривого Рогу. ФОТОрепортаж

Артем Кузьменко 20 лютого 2020 12:00 338 0

Учора, 19 лютого, відбувся черговий матч, який ФК “Кремінь” провів для того, щоб переглянути потенційних гравців. Кременчуцькі футболісти з дев’ятьма гравцями на перегляді вийшли на поле домашнього стадіону проти ФК “Гірник” із Кривого Рогу.

Матч почався о 14:00, на годину пізніше, ніж планували. Просто по дорозі в команди суперників зламався автобус.

Під час першого тайму один із потенційних учасників нашого клубу зумів скористатися помилкою суперника й забив гол, проте суперники трохи згодом зрівняли рахунок.

У другому таймі воротар Андрій Олійник, з яким клуб уже підписав контракт, відбив декілька небезпечних моментів, проте контроль над полем був у “Гірника”. Кінцевий рахунок — 1:4 на користь гостей.

Джерело фото: ФК "Кремінь"

Наступний матч ФК “Кремінь” має зіграти вже завтра, 21 лютого, проти футболістів із Полтави. Матч проведуть о 12:00 на стадіоні “Кремінь-Арена”.