«Кремінь» успішно утримує лідерство у групі Б

Ксенія Омельченко 03 вересня 2018 14:01 186 0

1-2 вересня відбулися матчі сьомого туру в Групі Б другої ліги Чемпіонату України з футболу. Кременчуцький «Кремінь» у цьому турі на виїзді переміг одеську команду «Реал Фарма» з рахуноком 3:0.

Огляд матчу

«Кремінь» повів у рахунку в кінцівці першого тайму, провівши швидку атаку через правий фланг. Богдан Бичков прострелив до лінії воротарського майданчика, звідки Черній проштовхнув м'яч у сітку, вдало зігравши на випередження. Минуло всього дві хвилини, і наша команда подвоїла перевагу. Знову комбінацію розпочав Бичков, віддавши передачу Піскуну, який закинув м'яч за спину захисникам на того ж Чернія. Костянтин  вискочив до воріт і майстерно перекинув Георгіцу - 2:0.

У середині другого тайму рахунок став уже розгромним. Знову Піскун класною передачею з глибини відправив у прорив Білоусова, якого наздогнав та зупинив за порушення правил  Хемілтон-Роллінгс - жовта картка і пенальті. Черній з 11-метрової позначки впевнено пробив у лівий від голкіпера кут - 3:0. Цей гол хлопці присвятили Дмитру Демиденку, спортивному журналісту, коментатору та просто дуже добрій людині, який нині переживає дуже непрості часи у своєму житті, борючись із важкою хворобою.

З огляду на те, що перевага кременчужан у протистоянні з «фармацевтами» була аж надто явною, звання героя зустрічі заслуговує чи не кожен гравець «Кременя». Особливо Владислав Піскун і Богдан Бичков, які були активними увесь матч та брали участь у гольових атаках. Однак найкращим усе ж таки відзначимо автора хет-трика, який забиває, до речі, у другій домашній грі поспіль.