«Кремінь» провів товариський матч з краматорським «Авангардом»

Ксенія Омельченко 05 березня 2017 12:32 210 0

4 березня у Кременчуці на стадіоні «Кремінь-Арена» місцевий футбольний клуб «Кремінь» зіграв товариський матч проти краматорського «Авангарда». За інформацією кременчуцького клубу, «Кремінь» і «Авангард» закінчили матч без голів.

На матчі були присутні майже 700 глядачів, що досить багато для гри такого рівня. Зазначимо, що, незважаючи на те, що у першому таймі ініціатива була на боці гостей, після перерви відкрити рахунок у матчі мав можливість саме "Кремінь".

Господарі провели ряд швидких контратак, які спричинили чимало неприємностей обороні "Авангарду". Найбільш реальний шанс забити перший м'яч мав Козлов на 70-й хвилині, але не зміг реалізувати практично вихід один на один, пробивши вище воріт.

Тож рахунок «Кремінь» — «Авангард» 0:0.

«Кремінь»: Онопко (Ленчинков, 46), Бичков, Лисовой, Кравчук (Москалик, 80), Горват, Ентін (ГНП, 70), Богданов (Тертишний, 60), Скоцький (Степанчук, 46), Козлов, Тимченко (Іванов, 60), Кошадзе (Піскун, 75).

Головний тренер: Сергій Ященко.

Свій наступний товариський матч "Кремінь" зіграє 9 березня проти аматорського колективу "Олімпія" (Савинці). Початок гри на стадіоні "Кремінь-Арена"  о 13:00.