“Кремінь” останній матч перед чемпіонатом зіграв з “Вікторією”. ФОТОрепортаж

Артем Кузьменко 16 березня 2020 11:15 192 0

На жаль, результати залишають бажати кращого. Головне, щоб футболістів не спіткала доля баскетболістів, які йшли по чемпіонату на останньому місці.

У суботу, 14 березня, ФК “Кремінь” зіграв останній контрольний матч перед чемпіонатом. Суперники, ФК “Вікторія”, приїхали в Кременчук із Сумської області. Як повідомляє пресслужба кременчуцького клубу, сумчани виступають у чемпіонаті України серед аматорів. До цього вони внічию зіграли з “Гірник-Спортом” із Горішніх Плавнів, а в Харкові програли “Металісту 1925”.

Кременчуцьким футболістам не вдалося привітати свого головного тренера Сергія Свистуна з Днем народження, який співпав із днем проведення матчу. “Кремінь” програв “Вікторії” з рахунком 1:3.

“Кремінь”: Олійник (Закорський, 46), Клюс (Смірнов, 46), Курелєх, Бичков, Черниш (Грецайчук, 46), Пилипенко (Моцик, 46), Лобода (Бараннік, 46), Козлов (Алантьєв, 46), Астахов (Даниленко), Білоус (Янаков, 46), Кривенко (Куць, 46). Головний тренер: Сергій Свистун.

Першими відкрили рахунок саме гості — на 18 хвилині забили в дальню дев’ятку. Другий гол був аж на початку другого тайму, і знову від суперників. Під кінець матчу кременчужани все ж забили один м'яч у ворота, але крапку поставили саме сумчани.