«Кремінь» на виїзді поступився футбольній команді з Івано-Франківська

Олексій Ващук 11 квітня 2021 10:50 721 0

Вчора, 10 квітня, на виїзному матчі футболісти «Кременя» із мінімальним рахунком поступилися «Прикарпаттю».

Про це інформує пресслужба кременчуцького клубу.

Хоча гра команд майже всі два тайми матчу була більш-менш рівною, але все ж господарі поля змогли забити ще на 33 хвилині, реалізувавши пенальті.

У підсумку матч «Прикарпаття» - «Кремінь в Івано-Франківську завершився на користь господарів з рахунком – 1:0.

Голи: Барчук 33 (п)

«Прикарпаття»: Новак, Кузьмин, Курко, Януш, Геник, Кохман (Хома, 86), Сондей, Волошинович, Семотюк (Мелінишин, 68), Барчук (Дитко, 77), Француз. Запасні: Піцан, Барасюк, Пархуць, Воробчак, Ульянов, Андрейчук, Сікач, Пастух. Головний тренер: Руслан Мостовий

«Кремінь»: Олійник (к), Мягков, Головко, Сантос, Бєлоусов, Хоцяновський, Семенов, Демченко, Бичков (Пуди, 66), Івахно (Білоус, 57), Гоменко (Галата, 46). Запасні: Данкович, Мурашов, Мілєсін, Фернандо. Головний тренер: Олексій Годін

Тепер «Кремінь» займає 12-те місце чемпіонату, маючи 19 очок.