Новини з 1996 року

Комунальне підприємство «ШРБУ» перейде у приватні руки? Ще цього року, чи наступного?

Олександр Курилов 27 вересня 2018 15:32 983 0

Кременчуцьке шляхове ремонтно-будівельне управління, здається, за півроку стане не міським комунальним, але приватним та перейде у власність бізнесу, який пов'язаний з однією із груп Кременчуцької міської ради.

І зрозуміло, що перейде воно в приватну власність у повному комплекті – з новим, придбаним за кошти міського бюджету, асфальтобетонним заводом і технікою, достатньою для того, аби на повну потужність могли працювати дві повноцінні бригади.

Це депутатська комісія міськради сьогодні з питань УЖКГ й розгляд питання про надання нового дозволу на отримання кредитів комунальним дорожним підприємством.

Пояснення керівника УЖКГ Івана Москалика - КП «ШРБУ» потрібен новий кредит на додаток до існуючого й непогашеного.

«В іншому випадку в листопаді та грудні адміністрації шляхового управління нічим буде виплачувати зарплату. Всього в підприємства борги за кредити - 15 мільйонів гривень, які підприємство не повертало, й  також візьмуть ще 12 мільйонів для оплати праці», - зазначив Іван Москалик.

Крім того, цього року КП «ШРБУ» освоїло з міського бюджету 55 мільйонів гривень.

Слід сказати про те, в якої фінансової структури братимуть другий кредит, і це не банк, але кредитна установа зразка тих, які «живуть» поруч з кременчуцькими ломбардами.

І відсотки за користування грошима там не надто добросусідські.

Тому зрозуміло, що буде далі, й мова, звісно, піде про повернення кредитних коштів, які ніхто не повертає через суд,  але вже не грошима, але майном комунального підприємства.

Тобто все попливе в приватному напрямку й, можливо, це навіть на краще.

Цікава точка зору керівника підприємства Валерія Кирєєва, який прочитав на засіданні депутатської комісії невелику лекцію про те, що асфальт - це таке собі, а міст через Дніпро, коли через нього їде потяг, – ось головне.  

«Міст грає», - говорив про історії зі свого життя пан Кирєєв, який абсолютно нічого не сказав про своє підприємство та кредитні борги, що збільшуються кожні півроку.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 263 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 624 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1365 0