Новини з 1996 року

І хотів би в рай, та гріхи не пускають. Депутату Кременчуцької міськради Ульянову не щастить

Олександр Курилов 09 вересня 2017 12:10 670 0

Депутату Кременчуцької міської ради Руслану Ульянову, який мешканцям міста запам’ятається багатьма речами, не завжди моральними й такими, що не відповідають етичним нормам, знову не щастить.  

Цього разу пан Руслан намагався стати представником обласної адвокатської  дисциплінарної комісії, однак на обласній конференції адвокатів його наміри підтримки не знайшли.

І мова тут про початок вересня й конференцію адвокатів у Полтаві.

Чому саме не знайшли й наскільки тут мова про мораль депутата Кременчуцької міської ради, який, окрім своїх гонорарів, також  підрядився на роботу з комунальними підприємствами Кременчука (все ж таки пан Ульянов – голова депутатської комісії міськради)  - про це його колеги на  адвокатському зібранні в обласному центрі не говорили.

Відомо, однак, що інтереси комунальних підприємств міста депутат-адвокат Ульянов захищає далеко не безкоштовно й наскільки це правильно (користуватися власним становищем депутата?) – на таке запитання відповість кожен самотужки.

Єдине,  що  є з цього приводу є – це нагадування  в соціальних мережах від колеги депутата міськради Ульянова – Оксани Піддубної.

І мова про те, що це далеко не перше намагання Руслана Ульянова вибитися в люди. Однак першого разу при висуванні своєї кандидатури на посаду прокурора пану адвокату на заваді стала спеціальна перевірка СБУ.

Другого – при висуванні своєї кандидатури на посаду судді Верховного Суду пану Ульянову якраз і нагадали про його роботу в комунальних підприємствах при тому, що він є депутатом міської ради.

А третього разу чоловікові вже нічого й не говорили, бо й так усе про мораль його життя вже сказано.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1237 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1890 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2385 0