Новини з 1996 року

Їхній лохотрон з мешканцями. Мер Кременчука Малецький розповів про перший і про наступний

Олександр Курилов 01 лютого 2016 11:55 646 0

У Кременчуці таки не буде вулиці Пікасо, за що висловилась переважна більшість у недавньому  Інтернет-опитуванні міськради стосовно  нових назв вулиць. 

Однак для себе, там, де він живе, міський голова Малецький призначить назву вулиці Європейська, а не Нагірна, за що виступає більшість у голосуванні. Вул. Європейська у нас постане замість вул. Щорса.

Це сьогодні міський голова Кременчука Віталій Малецький розповів про подальші наміри в перейменуванні вулиць міста, у відповідності до закону про декомунізацію.

За цими намірами, вулиці Красіна, яку хочуть назвати прізвищем видатного  художника, буде присвоєна назву Троїцька, бо на ній розташована церква Московського патріархату. А от вулиця Чапаєва  на Свято-Миколаївську, за назвою собору Київського патріархату, перейменована не буде.  

«Опитування, яке проводилося на сайті міськради, було консультативним (тобто ні до чого не зобов’язувало. – Авт.)», - так пояснив міський голова наміри проігнорувати думку тих мешканців, хто взяв участь в Інтернет-опитуванні.

Однак мало й цього – сам мер Кременчука теж не буде брати на себе відповідальність щодо перейменування вулиць міста.

«Ми плануємо всередині лютого зібрати позачергову сесію депутатів міськради, які й вирішать питання зміни назв вулиць», - чому мер Кременчука сам не може вирішити проблем для виконання закону у місті, він репортерам не пояснював.

Однак, здається, тут особливі пояснення й не потрібні. Авторитет міського голови за сто днів його роботи у мешканців міста не підвищився, але навпаки.

Ніяких кардинальних рішень Віталій Малецький з питань міського життя не пропонує й проблеми міста, якщо не вважати такими наміри консервувати музей, нікуди не діваються – навпаки.

Відповідно, втрачати найбільшу свою опору у мікрорайонах через різкі рухи у зміні назв міський голова теж не хоче.

Про що слід додати – за десять днів кременчужани зможуть подивитися на другий виконкомівський лохотрон, який має назву петиції.

Тут мешканці міста, які спілкуються з мерією через листи та опитування, взагалі зробили міському голові прикрість.

250 кременчужан підписали петицію про здешевлення проїзду й тепер у міського голови є 10 днів, аби розповісти людям, що запчастини, на відміну від вартості пального, – не подешевшали, а мінімальна заробітна плата у водіїв зросла.

   

Теги: Перейменування вулиць Інтернет-опитування

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись