Новини з 1996 року

Їх інформують бабусі. У Кременчуці козаки відзвітували за роботу про яку ніхто не знає

Олександр Курилов 02 грудня 2016 13:11 648 0

З нереального, або Про місцеві козацькі досягнення

Кременчуцькі козаки, а їх приблизно півтисячі, працюють, контролюють і слідкують. Натомість за це їм виплачують кошти з міського бюджету.

А про те, скільки людино-годин вони патрулювали й контролювали громадський спокій, самі представники козацьких організацій розповідали у міськвиконкомі сьогодні.

Отже, найголовнішим з викладеного є таке. Кременчуцькі козаки, за однєю інформацією, оприлюдненою представником міського управління поліції, проводять відпрацювання мікрорайонів нашого міста 1 раз на місяць. І мова тут про перевірку непевних осіб.

Втім, за іншою інформацією теж від представника поліції, – такі перевірки у місті відбуваються щочетверга.

Сама ж перевірка проводиться за сигналами пенсіонерок нашого міста, які повідомляють про тих чи інших підозрілих особистостей.

Тож одні козацькі формування витратили на патрулювання 224 години на місяць. Інші – дещо менше.

Щодо результатів роботи, то мова йде про громадський спокій у місті й навіть захоплення злочинців з подальшою передачею затриманих поліції.

Про що слід додати – кременчуцькі козаки охороняють пам’ятні дошки від вандалізму й стежать, аби не було п’яних дебошів у громадських місцях.

Щодо проблем, то вони теж є, й тут мова про посвідчення, які їм видають раз на рік, хоча просять про такі посвідчення, щоб були дійсними раз на три роки, інакше є проблеми з носінням зброї.

Ще є тема грошей і тема нагороджень. Прохання від секретаря міськради Юрія Гриценка з цього приводу – подати кандидатури найкращих козаків для нагородження подяками мерії.

І з реального – про кримінальні кременчуцькі проблеми

А це другий бік медалі, коли у нас уже поліція реєструє акти вандалізму, й про нашу криміногенну ситуацію. Зокрема, про спалах крадіжок, коли сьогодні крадуть все – починаючи з грошей у бюджетних організаціях, від чого жодні козаки не врятують, і завершуючи крадіжкою телефонних кабелів, від чого козаки теж не рятують.

Зрозуміло, що тут би мала краще працювати кременчуцька поліція з нашим полком внутрішніх військ, але це, вочевидь, не є для правоохоронців цікавим.

Звідси і висновок – Кременчук зі своєю злочинністю й місцевою поліцією – це одне. Натомість місцеві козацькі формування – зовсім інше.

І поки що все це практично не поєднується.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 857 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1639 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 741 0