Новини з 1996 року

Губернатор мовчить, в мерії-тиша. ДО КРЕМЕНЧУЦЬКОГО НАФТОПЕРЕРОБНОГО ЗАВОДУ Й УПДМН ЙДЕ БЕЗРОБІТТЯ ?

Олександр Курилов 28 серпня 2015 11:52 1130 0

Обласна державна адміністрація на чолі з губернатором Полтавщини Валерієм Головком, керівники обласних правоохоронних органів і перший заступник міського голови Віктор Калашник наступного вівторка у Полтаві розглянуть ситуацію з нібито блокуванням у Кременчуці вулиці Перемоги.

На останній, як відомо, розташована будівля управління  Придніпровських магістральних нафтопроводів (УПДМН).

Поруч з нею – акція протесту нафтопереробників Кременчука, для яких у сім разів підвищено ціни на прокачування нафти по трубах.

Про те, що наших обласних керівників зацікавила кременчуцька вулиця Перемоги (як на автора, у Полтаві ніхто не знає, де вона знаходиться), на апаратній нараді розповів перший заступник міського голови Кременчука Віктор Калашник.

За словами першого віце-мера, мова про конфлікт між двома підприємствами. «Однак дії учасників акції протесту заважають проїзду транспорту на цій вулиці», - зазначив Віктор Калашник, який підкреслив, що участь у нараді в губернатора, яку присвятять проїзду на рядовій вулиці нашого міста, братимуть силовики.

Які саме можуть бути прийняті рішення, перший віце-мер Кременчука Віктор Калашник не прогнозував, але, вочевидь, ідеться про плани з розчищення ділянки дороги перед управлінням Придніпровських магістральних нафтопроводів від протестантів-нафтопереробників.

Чи буде обговорюватися сама суперечка між кременчуцькими нафтопереробниками і кременчуцькими нафтоперекачувальниками? На це запитання Віктор Калашник теж відповів.

Влада, зокрема місцева, вважає, що мова йде про конфлікт між двома підприємствами. Тобто в те, що відбувається, ніхто втручатися не буде.  

Про що варто додати – так це про наслідки для кременчужан цієї суперечки, у яку ніхто втручатися не планує.

Бо за цими наслідками – доля як працівників ПАТ «Укртатнафта», так і управління Придніпровських магістральних нафтопроводів.

У Кременчуці вже й так достатньо прикладів непрацюючих підприємств і безробітних з них, які ніде не можуть влаштуватися на роботу.

Ризикуючи з нафтопереробним заводом (зрозуміло, що ми знаємо лише малу частину цієї війни. – Авт.), представники влади ставлять під загрозу життя Кременчука, який нині прискорено роблять містом непрацюючих заводів.

Врешті-решт, ми знаємо, що сьогодні повним ходом іде війна проти власника ПАТ «Укртатнафта» олігарха Ігоря Коломойського.

Але яке відношення до цієї війни мають пересічні нафтопереробники – оператори, лаборанти, електрики... які можуть внаслідок цих конфліктів стати крайніми – опинитися без роботи.

Що в такому випадку ці люди скажуть своїм родинам?

Як на репортера, в цьому випадку було б справедливо, якби з тим же колективом ПАТ «Укртатнафта» зустрівся губернатор Полтавщини Валерій Головко чи хтось із представників нашого уряду, який би й дав відповідь на запитання: що саме у Кременчуці відбувається й чим саме ці події загрожують пересічним громадянам?

 

 

Теги: УкртатнафтаПолітика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 370 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 717 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 563 0