Новини з 1996 року

ІГРИ БІЗНЕСМЕНІВ. Кременчуцький виконком хоче водою довести до банкрутства ПАТ «Полтаваобленерго».

kurilov 13 серпня 2015 16:14 1077 2

Кременчуцький міський виконавчий комітет таки зажене ПАТ «Полтаваобленерго» в економічну скруту.

Для такого кременчуцьких енергетиків з міської ТЕЦ, яка знаходиться в оренді ПАТ «Полтаваобленерго»,  хочуть примусити перейти з використання  технічної води на питну, яка втроє дорожча. А вже згодом міська влада просто підвищить для енергетиків вартість технічної води, яка надходить на Кременчуцьку ТЕЦ.

Про те, що у місті триває новий конфлікт проти бізнес-групи Ігоря Коломойського, зокрема проти ПАТ «Полтаваобленерго», у  ЗМІ заявив керівник останньої Олександр Засіменко.

За його словами, йдеться про наміри міської влади Кременчука перевести водопостачання ТЕЦ на питну воду з технічної. За таким рішенням кременчуцькі енергетики платитимуть за куб води з Дніпра вже не 1,69 грн., а 3,5 гривні.

Зрозуміло, що енергетики від такої ініціативи відбиваються як можуть – для роботи їхнього обладнання, а мова йде про виробництво електроенергії за допомогою пари, очищена вода не потрібна.

Мало того, є загроза, що хлор, який є в очищеній «питній» воді, просто зруйнує лопатки турбін, що крутять на ТЕЦ електрогенератори.

«Слід зрозуміти, що ми пропонуємо ТЕЦ перейти на питну воду не просто так, але через причини», - пояснює новий виток боротьби з енергетиками заступник міського голови Кременчука Сергій Ярош.

«Уся справа в тому, що ми пропонуємо перевести ТЕЦ на питну воду лише на один місяць, поки не відремонтуємо водогін технічної води», - пояснює співрозмовник і додає. Далі ж виконком через Антимонопольний комітет  усе одно підвищить для ТЕЦ вартість технічної води й сьогодні цим займаються.

Останнє, про що слід додати, – у цій історії задіяна багатостраждальна окрема насосна КП «Кременчукводоканал», яку раніше міська рада  (наші депутати) здавали в оренду підприємцям.

Останні й займалися постачанням на ТЕЦ технічної води, що приносило чиновникам-бізнесменам величезні прибутки. Чиновники, до речі, в цьому випадку – полтавські й кременчуцькі теж.

Загалом цікава ситуація з цією водою,  де висновки робити слід правоохоронцям.

Про що слід додати – нова війна міськвиконкому проти ПАТ «Полтаваобленерго» абсолютно така ж, як і війна «Укртранснафти» проти «Укртатнафти».

Там теж підвищують ціни на користування трубопроводом і теж його ремонтують…

О.Курилов

  

Теги: ПАТ "Полтаваобленерго"Коломойский

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Олександр Курилов 14.08.2015 15:17

Глупості. Я вас всіх люблю, й тієї чи іншої сторони - немає

равшан 14.08.2015 13:08

О.Курилов став на сторону олігархів та дуже переймається за Коломойского. От тут то й видно чия газета та за які гроші працюють. Люди то думають що газети це їхні вуха!!!!!

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 441 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1170 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 871 0