«Гірник-Спорт» вже вкотре зазнає поразки на домашньому стадіоні

Олексій Ващук 20 листопад 2020 15:45 121 0

Сьогодні, 20 листопада, футбольний клуб «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів у 14-му турі Першої ліги поступився київській «Оболоні» з рахунком 2:3. Про це повідомляє видання Полтавщина Спорт.

Так, горішньоплавнівці на домашньому стадіоні СК «Юність» першими пропустили м’яч уже на 18 хвилині. У другому таймі господарі поля спромоглися забити двічі, вийшовши вперед. Але недовго тривала їхня перевага, і вже на останніх хвилинах матчу кияни змогли відповісти ще двома голами, шокувавши як місцевих вболівальників, так і самих футболістів.

У підсумку рахунок на табло склав 2:3 на користь «Оболоні».

Таким чином, для гірників це вже третя поспіль домашня гра, в якій вони програють.