Новини з 1996 року

«Фіолетова банда». В соцмережах коментують вчорашню сесію Кременчуцької міськради

Олександр Курилов 03 лютого 2016 15:16 1216 0

Кременчужани у соцмережах обговорюють хід учорашньої сесії міської ради й поки що позитивних відгуків на міських сторінках у тому ж «Фейсбуку» ще ніхто не оприлюднив.

Натомість негативного ставлення до міського голови та депутатів-студентів від партії «Поручень», які контролюються особисто мером міста Віталієм Малецьким, – дуже багато.

Ось що пише з приводу побаченого кременчужанка Олександра Гаєвська, яка разом зі своїми враженнями також оприлюднила цікаві фотографії з теми спілкування мера міста і кременчужан:

«Як завжди, ІІІ сесія міської ради не пройшла без резонансів! Фіолетова банда нашого міста, запустивши "сітку Молодіжного парламенту" до зали, відверто виказувала невдоволення з приводу "болючих питань". 

Так, наприклад, депутат Піддубна внесла 5 запитів на розгляд наших "слуг народу", проте прийнято було лише один. Зокрема, проігнорували демонтацію залізного турнікету на вході у раду, карання винних у розстрілах студентів на Майдані та звільнення політв`язнів режиму Порошковича.

Також мер Малецький навідріз не хоче, аж кричить, нести відповідальність за постраждалих під час масивного снігопаду людей! Шукає крайніх... Але шукай чи не шукай, громада знає справжнього винуватця в обличчя! Всі, думаю, здогадалися, про кого я!

Окрім цього, під час сесії народ уже, не витримавши свавілля, звернувся з вимогою до міського голови переголосувати останній, озвучений Піддубною запит, так як не всі депутати зуміли вчасно натиснути кнопку.

Але, як виявилося, щоб елементарно знову поставити важливе для городян питання на голосування, довелося потом і кров`ю відвойовувати таку можливість у мера і його сітки. Цитую напис із плакату громадських активістів: "Директор Леошко - стабільність на комбінаті!" Так, шановна владо, хто зараз є гарантом стабільності кременчужан? Зате коли призначають премії та зарплати банді, давлять кнопки, доки не приймуть!

Я, можливо, не все сказала, проте присутні у залі бачили те на власні очі. Водіям немає за що пільговиків возити, зате Таценюк на дорогому джипі роз`їжджає, Малецький собі та заступникам премії виписує, Молодіжний парламент за підтримку на сесіях фінансують! 

Я обурена, дуже обурена! Головач кричить представнику громади: "Сядь и рот свой закрой!". Свавілля чистої води!

Ні! диктатурі "Поручнів"!!!

Далі буде... Боротьба триває...»

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 1038 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1481 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1921 0