Новини з 1996 року

І два роки не минуло. КРЕМЕНЧУЦЬКА ПРОКУРАТУРА ЗАПАЛА НА МІСЦЕВИЙ «ОПОЗИЦІЙНІЙ БЛОК»

kurilov 12 серпня 2015 11:19 855 0

Починаючи з цього тижня, правоохоронці з Кременчуцької міської прокуратури розпочали активне просування кримінальної справи стосовно місцевих представників колишньої Партії регіонів.

У активістів останньої, а мова в першу чергу йде про керівників промислових підприємств,  шукають відповіді на запитання – як саме й за чий рахунок півтора року тому відбувалося фінансування поїздок кременчужан на підтримку столичного «Антимайдану»?

З того, що відомо редакції, поки що прокуратура не дісталася комунальних підприємств, працівників яких за бюджетні кошти возили у Київ на підтримку тодішнього президента України Віктора Януковича.

Так само прокуратура не розслідує участь нинішніх керівників міського відділу внутрішніх справ у цих відрядженнях і зрозуміло чому.

Бо у такому випадку, як на репортера,  у разі проведення слідства з комунального боку нашої мерії прийдеться притягти до відповідальності всіх заступників Кременчуцького міського голови включно з секретарем міськради Василем Івком та першим віце-мером Віктором Калашником.

І головне, що для такого кроку є серйозні причини.

Але сьогодні вся увага працівників прокуратури прикута до промислових підприємств, в частини яких відібрано фінансові документи.

Цікаво, що, на думку самих представників опозиційного блоку у Кременчуці, вся ця кампанія із дискредитації цієї партії прив’язана до чергових виборів у міську раду.

О.Курилов

Теги: Опозиційний блок

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись