«Дуля від бабусь Малецького». Мер відзвітував про рік своєї роботи, за яку визнаний бездіяльним

Півтори години доповідь і півгодини на відповіді на запитання тих, кому ця доповідь адресована.
У Міському Палаці культури у великому залі, половина місць якого зайняли підлеглі міського голови Малецького чиновники, а решта – дісталася представникам агітаційної сітки мера, сьогодні відбулася вікопомна подія.
Назва події – звіт міського голови Кременчука Віталія Олексійовича Малецького перед виборцями, якого підлеглі зустріли і провели оплесками.
Мер же читав свою півторагодинну доповідь, яка по суті будувалася більше на інтонації й на наголосах, ніж на вирішенні конкретних питань мешканців.
Про міські позитиви
Отже, кременчужани почули, що 800 мешканців отримують продуктові набори, а ще двісті громадян – гаряче харчування.
Інше, про що їм розповіли, – про розвиток спорту у місті й про те, що цього року відремонтували рекордну кількість шляхів.
Про що згадував Віталій Малецький – так це про нову плитку в сквері, що у центрі міста, й про плитку-вишиванку на площі Перемоги, де нині поставили Новорічну ялинку.
Ще громадяни почули про молодіжні організації, які є гордістю мера. Ще рік тому він керував такими на посаді заступника міського голови й, звісно, сьогодні може згадувати про своє молодіжне минуле.
Про кого двічі згадав міський голова – так це про свого безпосереднього начальника й кременчуцького нардепа Юрія Шаповалова, який привіз у місто вісім мільйонів гривень.
Звідки він їх привіз, бо в декларації нардепа є лише мільйонні суми в доларах, – не уточнювалося
Оминути вбивчу для міста тролейбусну програму, за якою 220-тисячний Кременчук купує через кабальний кредит більше тролейбусів, ніж мільйонна Одеса, Віталій Малецький теж не міг.
Ще в досягненнях міського голови – перебудова колишньої ЗОШ № 14, звідки вигнали дітей, під центр надання адміністративних послуг. Але для чого цей центр, якщо у місті їх сьогодні діє вже два, а скоро буде ще один – на Молодіжному, а вся прописка у приватному секторі відбувається в районних адміністраціях, – лише один Віталій Малецький знає відповідь на це запитання.
Про міські негативи
Це теж частина доповіді мера, в якій він вказав, з ким буде боротися.
І перші тут – звісно, прості водії маршруток. Не самі директори маршрутів, яким мер виділив маршрути для бізнесу, а рядові водії.
Ще у ворогах – енергетики з ПАТ «Полтаваобленерго», які забули про свою інвестиційну програму й не ставили лічильники тепла, але платили кошти до міського бюджету.
Тепер тих грошей у міськвиконкомі немає, лічильників теж немає, в уряді нашу кременчуцьку владу обізвали безвідповідальною, а винні в цьому – саме вони – енергетики з ПАТ «Полтаваобленерго».
А треті винні в усій міській кризі – це репортери телекомпанії «Візит».
Останні у своїх репортажах, за словами міського голови, показують те, чого немає, а як можна показати на відео те, чого не існує, мер не уточнив.
Про що запитували міського голову
Якщо хтось і справді думає, що міський голова Кременчука відповідав на всі поспіль запитання, то це нісенітниця. Все підбиралося і готувалося зарані. А сам звіт був настільки відрежисований (режисер – помічник мера Світлана Піщита стояла в цей час за сценою, на якій виступав мер), що "жодна муха", тобто актуальне запитання озвучено бути просто не могло.
А за тим, що пан Малецький розповів, то головним у житті кременчужан є: один вуличний ліхтар на вулиці Боплана, яма у дворі п’ятиповерхового будинку №32, що на вулиці Володимира Великого, й поштові скриньки в одному з будинків міста.
Зрозуміло, що обійти встановлення газових лічильників теж не можна при такій кількості слухачів, але, за словами пана Малецького, він у цій справі щось з ПАТ «Кременчукгаз» вирішує й щось та буде.
Про що міський голова говорити виборцям не став
Це теж слід згадати й мов про таке.
Мер Малецький так і не сказав, коли саме кременчужанам почнуть нараховувати вартість тепла, як у Дніпрі, Горішніх Плавнях, Полтаві, а не так, як сьогодні у нашому місті – за рекордними 35,19 гривні за метр площі.
І щось підозри тут дуже погані.
Інше, про що міський голова забув повідомити, - це тема викачування з кишень хворих грошей у наших «безплатних» лікарнях.
Ще є дуже актуальна тема онкозахворювань наших мешканців, у чому за Кременчуком – обласний «рекорд» і тема низької якості нашої питної води.
І, звісно, є проблема відсутності питної води на верхніх поверхах багатоповерхівок через борги «Кременчукводоканалу». Й погано, що про це забуто зовсім.
І, зрозуміло, є така справа, як рівень заробітних плат у Кременчуці, який набагато менший за всеукраїнський, через що молоді люди просто тікають з міста, в якому народилися й отримали освіту.
І таких тем, де ще й «кінь не валявся» за нинішньої «активної» роботи нашого градоначальника, – дуже багато.
Зрозуміло, що можна оплесками зустрічати й проводжати промови Віталія Малецького, але все одно після зборів людина повертається додому й вмикає воду, а її немає.
Натомість мешканець міста після таких звітів дивиться в квитанцію оплати за комунальні кременчуцькі послуги й у нього від побаченого темніє в очах.
Звідси й висновки – промова міського голови нашого міста про нібито досягнення – це одне, а реалії нашого життя – це зовсім інше.
На жаль, від бадьорих півторагодинних промов очільника нашого міста мало що змінюється.
Останнє - міський голова під час свого виступу отримав багато запитань і всі вони письмові, бо людям слова не давали. Не давали, бо це не їхнє свято життя.
Тож і відповідь від мера на ці запитання буде така ж – письмова.
А яка саме – про це вже мер Кременчука Віталій Малецький не згадуватиме.
Фото: соціальні мережі

Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись