Новини з 1996 року

“Drive Help Kremen” у Кременчуці - швидка допомога для автомобілів й громадянська допомога поліції

Андрій Рубан 05 січня 2016 11:41 1747 0

У Кременчуці  зареєстровано близько 50 тисяч авто. Серед зареєстрованих автівок  є як  нові іномарки, так і старі авто вітчизняного виробника. Звичайно, з часом авто все частіше потребує поточного та генерального ремонту. Та чи всі автомобілісти вміють власноруч ремонтувати своїх залізних коней або мають можливість ремонтувати їх на станціях технічного обслуговування? Тож деякі водії зазвичай їздять, допоки авто не стане посеред дороги. Що в такому випадку робити та чи є вихід із ситуацій?

Ще в травні декілька автомобілістів, об’єднавшись у неформальне товариство, створили спільноту взаємодопомоги на дорогах у Кременчуці та поблизу нашого міста. Назвали цю спільноту “DRIVE HELP KREMEN”.

Це своєрідна швидка допомога для автомобілістів, у яких виникли проблеми з їхніми авто. Спочатку це була майже закрита небагаточисельна група. Дехто з цього приводу кепкував, мовляв, нічого з того не вийде, українці не допомагатимуть один одному безкоштовно на дорогах, спільнота довго не існуватиме. Та вже за перші три місяці було більше 150 учасників групи, які активно допомагали автомобілістам, у яких виникали проблеми.

Активісти через місцеві ЗМІ та соціальні мережі закликали кременчужан приєднуватися до спільноти DRIVE HELP KREMEN.  Люди, яким потрібна була допомога на дорозі, відправляли СМС на номер (068)798-52-91 з місцем свого розташування, номер телефону  та суть проблеми. Ця інформація швидко розповсюджувалася серед інших учасників  “DRIVE HELP KREMEN”  і хтось обов’язково допомагав.

На сьогодні вже близько 400  кременчужан та мешканців Кременчуцького району стали учасниками спільноти взаємодопомоги.  “DRIVE HELP KREMEN” не тільки допомагають один одному, а й іншим учасникам дорожнього руху.

Тож якщо у вас закінчилося пальне, сів  акумулятор, пробили колесо чи виникла якась інша проблема, не засмучуйтесь. Зверніться до активістів спільноти “DRIVE HELP KREMEN” і вам обов’язково прийдуть на допомогу. За словами активіста  “DRIVE HELP KREMEN” Кирила, грошей з вас не візьмуть, хіба що на транспортні витрати, але за домовленістю заздалегідь з тим, хто вам допомагатиме.

"Автомобілісти телефонують, просять допомоги, ми робимо розсилку серед наших активістів з інформацією, і той, хто ближче та може допомогти, приїжджє. Грошей за це не беремо,  але у деяких випадках, якщо треба привезти бензин, звичайно, беремо гроші тільки на витрати", - розповів активіст Кирило.

Також Кирило повідомляє про те, що зараз дуже зручно обмінюватися інформацією щодо допомоги водіям на дорозі через мережу Інтернет, у соціальних мережах ВКонтакті та Фейсбук.

 "Для тих, у кого є телефони з Інтернетом (смартфони. - Авт.) , ми створили спільноти  в програмах “Вайбер” та ”Зело рація”. Тут набагато зручніше. Варто лише написати або сказати повідомлення про допомогу, яке одразу побачать і почують сотні учасників, - додав Кирило.

З приходом морозів активісти “DRIVE HELP KREMEN” допомагають частіше тим, хто звертається до них і навіть тим, хто і не знає про таку “швидку допомогу" для авто. Активісти говорять, що із задоволенням допомагають іншим, а кременчужани дуже вдячні за таку ініціативу.

"Я їхав вулицею 60-років Жовтня і побачив, як стоїть авто Daewoo Matiz на аварійці. Зупинившись, дізнався, що в авто, за кермом якого була жінка, сів акумулятор.  Ми швидко його запустили (прикурили. - Авт.) за допомогою мого авто і жінка не замерзла й поїхала додому", - розказав активіст спільноти “DRIVE HELP KREM” Валерій.

За словами активіста Кирила, всі, кому ми допомагаємо, приєднуються до нашого товариства і таким чином активістів стає все більше.

"У мене авто WV Golf, перед Новим роком закінчився газ. Я звернувся до спільноти взаємодопомоги водіїв через Інтернет і вже за 15 хвилин приїхав хлопець на ВАЗ 21099 і відтягнув моє авто на заправку. Грошей рятівник не взяв. Дуже дякую за таку ініціативу, тепер і я приєднався до спільноти “DRIVEHELPKREM",  - було повідомлено.

Активісти запрошують усіх автомобілістів приєднуватися до спільноти “DRIVE HELP KREMEN”  і приїжджати на зустрічі, які проводяться щоп’ятниці, о 19-00, біля ТЦ “Амстор”, на парковці, зліва. 

Всім, кому потрібна буде допомога на дорогах або якщо ви стали свідком ДТП, звертайтеся за номером телефону:

- (068) 798-52-91.

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1325 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2317 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2936 0