Новини з 1996 року

«Досягнення». Мер міста Малецький зекономив на учасниках АТО - кременчужанах 770 тис.грн

Олександр Курилов 14 грудня 2015 14:02 1048 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет встановив рекорд економії бюджетних коштів у 2015 році. Економія грошей відбулася за рахунок пересічних чоловіків нашого міста, які нині перебувають у зоні АТО. На них – солдатах і офіцерах зекономлено близько 770 тисяч гривень з міського бюджету.

Про те, що у нашої міської влади є нерадісний успіх в економії грошей на людях, «Програмі плюс» розповіла депутат міської ради Анна Павленко.

«Мова про три мільйони гривень, які було передбачено на допомогу кременчужанам-учасникам  АТО. На ці кошти купували автомобілі в ту ж в/ч 3059, купували генератори і не тільки. Однак з другого півріччя цього року надання допомоги військовим з Кременчука, які служать у різних частинах на Сході, в зоні АТО, – припинено. Таке рішення нинішнього міського голови, бо він за надання такої допомоги  відповідав раніше - будучи на посаді віце-мера. Однак тепер взагалі все заглохло»,- розповідає Анна Павленко.

Про що слід додати – міськвиконком і справді припинив надавати допомогу військовим. І прикладом такого є три радіостанції, які у травні цього року купували для потреб кременчужан з батальйону «Дніпро -1» і які сьогодні припадають пилом у сейфі відділу з надзвичайних ситуацій виконкому.

Окрім радіостанцій, про які просили наші ж мешканці і в чому їм було відмовлено, є ще не менша купа відмов мерії у наданні допомоги нашим військовим запчастинами та іншими потрібними речами.

«Збираюся піти до мера в кабінет й пояснити, що не можна так робити. Не можна всю допомогу з міського бюджету виділяти тільки тим військовим частинам, які розташовані у нашому місті. В армії на Сході, в зоні АТО, в різних бригадах служать сьогодні понад 800 кременчужан, і, не реагуючи на прохання цих людей, Віталій Малецький, міський голова Кременчука, чинить неправильно», - додала співрозмовник.

Нагадаємо, що у п'ятницю Малецького попросили дати оцінку Малецькому за провал у підтримці воїнів АТО.

 

 

 

 

Теги: Підтримка оборониАТОдопомога АТО волонтериВіталій МалецькийПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 510 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 987 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3497 0