Новини з 1996 року

ДОЖЕНЕМО І ПЕРЕЖЕНЕМО ПОЛТАВУ. Валерій Моцарь поставить дві 20-поверхівки на вул. Першотравневій

Олександр Курилов 01 грудня 2015 16:22 1172 0

Відомий кременчуцький будівельник Валерій Моцарь планує спорудити два багатоповерхових житлових будинки в районі перетину бульвару Пушкіна – вул. Першотравневої. ( Нині ці ділянки, що поруч з піцерією «Челентано», оточено парканами. – Авт.)

Однак наскільки високими будуть дві «свічки» – на 16 поверхів чи 24, будівельник ще не вирішив. Про те, що забудовник планує догнати таким кроком Полтаву, де висотне будівництво триває у великих обсягах, співрозмовник розповів «Програмі плюс».

За його словами, для втілення у життя свого проекту, він уже викупив дві ділянки землі у місті, які рішенням депутатів міської ради виділялися ТОВ «Кременчуцька торгова гільдія» та колишньому депутату міськради й керівникові Центрального ринку Є.Холоду. За скільки виділену депутатами міську землю було продано будівельнику – не уточнюється.

«Будинки, до спорудження яких приступимо з Нового року, будуть, як це потрібно, – з моноліту. Квартири у них, а мова йде про житло, продаватимуться. Перевага такої поверховості – сам вигляд з вікна», - зазначив будівельник.

Сьогодні Валерій Моцарь теж будує житло, але на вулиці Красіна. Одночасно він здає в оренду свою будівельну техніку забудовнику, який споруджує п’ятиповерхівку на вулиці Карла Маркса.

Інше щодо будівництва «свічок» у нашому місті, то такий проект, хоч і не Валерія Моцаря,  вже був раніше.

Тоді мова йшла про будівництво 24-поверхової споруди біля Крюківського мосту. Втім ці креслення розкритикували в управлінні архітектури. Причина – невирішені проблеми: водопостачання, водовідведення та евакуація людей з висоток при пожежі.

Як ці питання вдасться вирішити у новому проекті, який готують у Полтаві для Кременчука, – поки що невідомо.  

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 248 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 611 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1350 0