Новини з 1996 року

«Диверсія» - правозахисник Дашко розгромила кандидатуру партії Смешка в нардепи по Кременчуку

Олександр Курилов 10 червня 2019 15:15 1490 0

Відомий кременчуцький агітатор партії «Сила і честь», правозахисник Ніна Дашко, без якої в Кременчуці ця партія набрала б мінімум голосів, назвала висуванням у кандидати в депутати Верховної Ради від цієї політичної сили директора комунального підприємства Сергія Перепелятника – диверсією.

Причому диверсією спланованою.

Відповідний висновок правозахисник оприлюднила в соціальних мережах. 

«Шановні друзі, кременчужани, про те, що кандидатом у народні депутати по мажоритарному 146 округу від партії «Сила та честь» м. Кременчука став Сергій Перепелятник – директор комунального підприємства «КТРК», я, член партії «Сила і Честь» та керівник кременчуцького осередку партії (який днями буде офіційно зареєстрований в Юстиції) дізналася з публікацій місцевих ЗМІ.

Категорично відкидаю закиди багатьох кременчужан, що лідер партії І. Смешко свідомо погодив кандидатуру пана Перепелятника, ставленика Холода-Шаповалова-Головача, а Дашко про це знала і «продалась»! - зазначає кременчужанка.

Інше, про що вона повідомляє, - "9.06.2019 року, близько 16 години, пан Перепелятник телефонував і пропонував поговорити «тет-а-тет». Я категорично відкинула його пропозицію - «тет-а-тет», оскільки отримую шалений потік обурення та зневіри від виборців Ігоря Петровича через цю кандидатуру.

Відповідно запропонувала Перепелятнику діяти демократичним способом і як кандидата в народні депутати від партії «Сила і Честь» відповісти на запитання, які хочуть поставити кременчужани в присутності всіх кременчуцьких ЗМІ. Пан Перепелятник пообіцяв зателефонувати о 10 ранку.

Зараз близько 15.00, але дзвінка не було. Вказане свідчить про те, що він ховається від людей, бо знає, що можуть бути запитання, які викриють його «рильце в пушку», - заявляє кременчуцький правозахисник і говорить про висновки. Вони ж, на її думку, такі.

«Партія «Сила і Честь» молода, її формування лише почалося.

На демократичних засадах відбувалася реєстрація всіх бажаючих стати членами партії, кандидатами на мажоритарні округи.

Усім відомо: кожен бажаючий подавав на сайт партії заяву і вказував, ким себе бачить.

Серед потоку сотень тисяч заяв зареєстрованих на сайті партії в стислі строки було важко розгледіти та перевірити всіх і одразу!

Не виключаю, що хтось із виконавців недогледів цю умисно сплановану диверсію з кандидатурою Перепелятника, влаштовану кременчуцькими олігархами, яка стала «ложкою дьогтю в діжці меду»!

Хіба секрет, що олігархи та їх ЗМІ діють хитро і підло - завалюють інтернет нічим не підтвердженими фейко-пасквілями проти лідера партії «Сила і Честь» І. Смешка?

У даному випадку з’явився новий вид диверсії – кандидатом у народні депутати по мажоритарному округу «заслали» вірного «халуя» кременчуцьких олігархів».

Правозахисник заявляє: вона впевнена, що помилка буде усунена і всі про це дізнаються!

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 206 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 376 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 612 0