Новини з 1996 року

«Державно-приватне» партнерство по-кременчуцьки завершено. Інвестору Йоргу Майснеру не пощастило

Олександр Курилов 23 жовтня 2017 14:27 845 0

У Кременчуці сьогодні завершився конкурс з державно- приватного партнерства, за який вісім років поспіль боровся, але вже не боротиметься єдиний кременчуцький інвестор з Німеччини Йорг Майснер.

Відповідне рішення – проект припинити, бо депутати міськради  двічі за це не проголосували,  прийнято сьогодні на засіданні спеціальної комісії у міськвиконкомі Вів засідання перший заступник міського голови Володимир Пелипенко.

За його словами, сам проект припиняється, бо не знайшов депутатської підтримки.

Натомість, інший аргумент – величезні репутаційні втрати Кременчука, бо цим рішенням комісії увесь бізнес єдиного іноземного інвестора відібрається, а сам він йде кудись – першим віце-мером почутий не був.

Про що слід додати – відібране майно німецького інвестора – пробурені ним труби для видобутку газу на Деївському звалищі, куди везуть побутове сміття з усього міста – ніхто демонтувати не буде. Повертати його власнику – німецькому інвестору, ніхто не планує.

Натомість, справа буде продовжена вже іншим «інвестором».

Однак хто це буде – який саме з депутатів Кременчуцької міської, Полтавської обласної чи Верховної – особисто нардепа Шаповалова, поки що не розголошується.

Про що слід додати – це помилки інвестора Йорга Майснера, у якого депутати Кременчуцької міськради відібрали все й вісім років водили його за носа.

Все могло би бути простіше й для такого пан Йорг мав би дати хабаря. Однак німецька принциповість тут зіграла свій злий жарт.

Причому хабарі він міг дати двічі – першого разу при колишньому меру й про це йому натякали.

Також Йорг міг дати хабар представникам нинішньої міської влади, але він все робив як у Вінниці, де у нього такий же проект.

Про що слід додати, так це наступне. Видобуток газу на звалищі, або потім газ згорів в газогенераторі й була електрика за зеленим тарифом – річ вигідна. Вигідна, бо зелений тариф достатньо великий.

Але вся ця прибутковість вирахувувалася 8 років тому. А за ці роки на Деївське звалище окрім побутового сміття висипали 40 тисяч тон горілої землі зі сталеливарного заводу. А в цій землі, хоч як її не перемішуй зі сміттям, ніякого газу вже не буде. Ніколи

Тож не виключено, що пану Йоргу з Кременчуком, звідки його прилюдно вигнали сьогодні – ще й пощастило.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1303 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1975 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2541 0