Новини з 1996 року

Їде з жінками. Кременчук завтра зустрічатиме мера Алітуса Вітаутаса Григаравичуса

Олександр Курилов 17 жовтня 2017 12:02 422 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький завтра зустрічатиме мера литовського міста Алітус  Вітаутаса Григоравичуса, який у нашому місті перебуватиме два дні поспіль в оточенні жіночої делегації.

Таким способом, слід розуміти, пан Вітаутас повертає борги меру Кременчука Віталію Малецькому, який цього року відвідував Алітус теж у складі жіночої делегації – своєї заступниці Ольги Усанової та помічниці Світлани Пищити.

З того, що вже оприлюдено, – мер Алітуса побуває разом з нашим міським головою у ліцеї №4, куди традиційно везуть усіх, хто приїжджає до Кременчука.

Також міський голова покаже своєму колезі з Алітуса аудиторії та викладачів з КНУ імені Остроградського й для загального ознайомлення пану Вітаутасу дадуть можливість поглянути на авіаційні тренажери для пілотів вертольотів.

Щодо самої офіційної частини, то вона відбудеться 20 жовтня й мова піде про підписання угоди про побратимство між Кременчуком та Алітусом.

Також постане мова про спільні проекти й очікується, що один з таких буде запроваджено  на базі наших правоохоронців. Причина тут – керівник литовського міста є колишнім комісаром поліції  й зрозуміло, йому є що запропонувати з цього приводу.

Як усе це вийде – перенесення литовського досвіду на корумпованих місцевих правоохоронців і таких же місцевих чиновників і чим усе завершиться – побачимо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись