Новини з 1996 року

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО

Іона Харченко 15 листопад 2019 13:15 2281 0

15 років – це багато чи мало? Адже саме стільки виповнилося пісні «Черный Бумер» Сергія Пархоменка, більш відомого як репер Серьога, він же наразі Поліграф Шарікoff. 

 

 

Саме ця пісня ще в далекому 2004 році принесла славу реперу й досить швидко стала хітом.

 

 

Тож із нагоди ювілейної дати вчора в Кременчуцькому Міському Палаці культури відбувся концерт репера Серьоги «Бумеру - 15 років».

 

 

«Добрий вечір, мої дисципліновані, пунктуальні друзі. Насправді це не жарт, тому що вчора десь 45 хвилин збиралися в Жовтневому палаці. У нас почався тур «Бумеру - 15 років», – привітався виконавець після затримки на 25 хвилин, а після цього відзначив, що публіка вже прогріта. – Хтось виступав до мене? Може, Олєжа Винник? Таке враження, що ви з ранку тут. Слухайте, в Кременчуці, напевно, якісний буфет».

 

 

Захід розпочався з пісні «Харизма», а ще серед тих, які прозвучали: «Караоке», «Богатые тоже плачут», «Моя родная», «Сальса», «Мурашит», «Возле дома твоего», «Черный бумер».

 

 

Під час концерту артист не забував взаємодіяти з публікою: вів діалоги, відповідаючи на репліки з залу або, навпаки, запитуючи самих слухачів, спускався до кременчужан зі сцени, багато жартував. Тож можна з упевненістю сказати, що любов до глядача й бажання дарувати емоції своїм шанувальникам залишилися незмінними – такими ж щирими та справжніми.

 

 

«Друзі мої, ви знаєте, сьогодні вкрай приємно бачити ось такий зал перед собою. Приємно бачити, коли в залі людей більше, ніж на сцені. Тому що не кожен артист може сьогодні похвалитися такою ситуацією. Буває навпаки. Скажіть, усім добре чути? Звук у нас відмінний? Це теж дуже важливо. Тому що іноді простіше виступити під фонограму. Багато артистів з'їжджають, немає можливості зі звуком. Ні, є можливість. І в нас теж усе добре зі звуком, я чую кожного з вас. Той хор, коли ми співали разом, – він добре прозвучав», – сказав Серьога, який усі пісні виконував без фонограми. 

 

 

На сцені того вечора він виступав не сам, а з двома музикантами – баяністом і клавішником Євгенієм Приходьком, а також скрипалем Денисом Боєвим.    

 

 

Глядачі зарядилися неймовірною енергетикою шоу Серьоги, яке є унікальним симбіозом музики, гумору та харизми. Тож не могли не покликати виконавця «на біс». А після завершення концерту ще довго не вщухали овації.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 550 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 817 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 878 0