Новини з 1996 року

«Блогер» Шарій й мер Кременчука Малецький. Як їм удвох вдається спаскудити все українське?

Олександр Курилов 22 серпня 2016 17:55 1356 0

Кременчуцька міська влада прописалася навіки в телепрограмах російських шовіністів.

Ще не так давно, у часи Майдану, сюжети комунального телебачення  Кременчуцького виконкому транслювали на всю Росію під аплодисменти за антиукраїнську позицію.

А сьогодні у нашої міської влади на чолі з мером Малецьким – нове віяння.

Його назва – візьмися за добру справу, але зроби все так, аби всі з тебе сміялися.

У підсумку ж – ці зусилля не залишаться непоміченими у того, хто так ненавидить нас і нашу землю та мріє зробити з України пекло.

Це підготовка наших чиновників до 25-річчя Незалежності, що ми відзначимо 24-го серпня й що, за принципом: спотворити все, втілюють у життя наші чиновники.

Саме цю справу – спотворення всього, що можна, мер Кременчука Малецький втілює в життя, а вже «блогер» Шарій про справи нашого міського голови повідомляє.

Удвох їм це вдається.

Тож якщо не так давно «батьки» нашого міста фарбували все поспіль у  фіолетовий колір своєї виборчої кампанії, то тепер аналогічна справа з  ознаками українства.

В якості експерименту, аби зіпсувати все, що можна, бо інше не виходить, у 2016 році мер Кременчука взявся за традиційний український орнамент – вишиванку.

І тепер у нас місцеві електрики одягають у вишиванку залізні стовпи, місцеві будівельники за більш ніж півмільйона гривень укладають орнаментом «вишиванка» ділянку 40 на 50 метрів - частину площі Перемоги. Ще у нас буде парад вишиванок, на якому мер міста Малецький та колишній представник фракції ПР у парламенті нардеп Юрій Шаповалов поведуть за собою мешканців міста.

І прийде цей парад до «вишиванки», яку виклали на площі Перемоги

Ще у нас буде конкурс вишиванок…

У підсумку – Кременчук з таким чиновницько-стаханівським підходом до видатної у нашому житті дати, опиняється в центрі уваги російських шовіністів.

Зокрема, на темі: як сходять з розуму у нашому місті наші кременчуцькі можновладці, роблять репортажі й це активно обговорюється.

Про що слід додати – це не єдиний приклад діяльності «батьків» нашого міста, коли вони намагаються використати все можливе для своєї реклами.

Тільки у нашому міськвиконкомі чиновники можуть видавати на телекамеру «сертифікати» для безкоштовних пологів, які й так мають бути безкоштовними.

Тільки у нашому місті з підписом мера Малецького можуть роздавати придбані за бюджетні кошти продукти харчування інвалідам.

І лише наші чиновники міськвиконкому проводять мітинги перед восьмирічними дітьми з нагоди відкриття дитячих майданчиків, споруджених за бюджетні кошти – податків із заробітних плат громадян.

Більше в жодному місті України такого немає.

Чому все це відбувається й чи щезне такий комуністично-«вишиванковий» рух у Кременчуці?

У репортера є відповідь на запитання, чому це відбувається, але коли у нас припинять доводити все до абсурду – хто знає?

Останнє питання до мера нашого міста Віталія Малецького. Пане мер, ви не чули такого прислів"я: «що занадто – то не здраво»?

  

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1786 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1867 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1780 0