Новини з 1996 року

Є беззаперечне досягнення. Депутати міськради Ульянов і Бокован задавили своїх мешканців амброзією

Олександр Курилов 20 вересня 2017 11:33 1089 0

Депутати Кременчуцької міської ради, які під час виборів обіцяли своїм виборцям вирішувати наболілі проблеми, не виконують своїх обіцянок і взагалі в них склероз.

А в кого саме з кременчуцьких обранців коротка пам'ять, повідомляють мешканці нашого міста.

І цього разу йдеться про радника міського голови Кременчука з юридичних питань і голову депутатської комісії з питань екології, адвоката Руслана Ульянова та першого помічника нашого нардепа Юрія Шаповалова – депутата міськради Миколу Бокована.

«Найважливішим для нас питанням, окрім підпірної стіни на Автокразівському бульварі, є здоров’я людей і знищення амброзії, якою все заросло. Депутат Ульянов обіцяв, але… А депутата Бокована ми бачимо лише в ЗМІ», - зазначають мешканці будинків, поряд з якими в районі вулиці Хорольської метрова амброзія вже стала звичним явищем.

Слід додати, що мешканці також згадують депутата міськради Дениса Терещенка, а він теж обирався по цьому району, однак додають, що цей чоловік зайнятий, бо в нього проблеми Ревівки та асфальтового заводу на вулиці Бетонній.

"Місцева влада рапортує про встановлення нових дитячих майданчиків, озеленення міста, боротьбу з бур’янами. На все це витрачаються величезні кошти, але чому все це не працює?" - запитують мешканці.

Про що люди не пишуть, так це про можливе вирішення проблеми. Воно ж тут єдине – депутатам міськради Ульянову та Боковану слід взяти коси в руки й у найближчий вихідний виконати прохання людей. Єдине питання – чи знають вони взагалі, що таке коса і з якого боку її слід брати в руки.

І це була б чи не єдина користь від їхнього перебування в міськраді, бо іншого позитиву згадати неможливо.

Останнє – лист громадян про допомогу надруковано на сайті «Депутати Кременчука» й, вочевидь, у його адміністрації, яка теж наближена до нашої мерії, є свій інструмент для сільськогосподарської діяльності, аби вручити його вищезгаданим обранцям кременчужан.

  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись