Новини з 1996 року

«Бій за Кременчук». Комунальники міста вже кваліфікували вчорашні опади в 15 сантиметрів снігу

Олександр Курилов 28 лютого 2018 10:45 405 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет повідомляє про успішну перемогу з учорашньою «стихією», під час якої випало 15 сантиметрів снігу.

Сама перемога кваліфікується як «Бій за Кременчук», який вдалося виграти без жертв.

Принаймні так без зайвої скромності про успіхи місцевих комунальників, які всю зиму чекали хоч якогось снігу й нарешті дочекалися 15 сантиметрів, повідомляє комунальне підприємство «КТРК»

Тож уже відомо, що вчора 34 одиниці техніки чистили основні шляхи міста  й уже під вечір комунальникам таки вдалося почати посипання вулиць Кременчука.

Сьогодні триває продовження боротьби зі стихією, однак це вже відбувається без фахівців КАТП 1628, які вчора чистили дороги цілим караванами своїх автівок.

І на тій же вулиці Чкалова можна було спостерігати, як їде основна колона в три вантажівки зі снігоочищувачами, а за ними – додаткова: ще дві на випадок, якщо перші три поламаються.

Тож що не вичищали, те колесами втрамбовували.

У підсумку ж усе було добре. Врешті-решт Кременчук бачив і не таке. Було гірше й набагато, ніж учорашні не дуже великі 15 сантиметрів снігу, через які у виконкомі оголосили надзвичайну ситуацію.

Далі ж можна сказати про таке.

Перше  - слід подякувати водіям цих 34 одиниць техніки, які чистили центральні вулиці.

І, можливо, слід попросити, аби вони трохи попрацювали ще – все ж Кременчук складається не лише з тих вулиць, якими їздять тролейбуси та маршрутки. Є й інші, по яких ходять люди.

Тож прохання до наших комунальників – провести другу частину свого прибирання, яке для прикладу можна назвати так:

«Кременчуцькі чиновники борються з катастрофічними наслідками  15-сантиметрових снігових заметів».  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись