Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

«А на дереве ерши, строят гнезда из лапши», - директор "Міського саду" Дедюрін про підготовку до нересту

Олександр Курилов 30 березня 2017 10:42 1224 0

Відомий кременчуцький рибовод і за сумісництвом директор парку «Міський сад», колишній директор «Кримводоканалу» і кременчуцького комунального підприємства "Спецкомбінат ритуальних послуг" Віталій Дедюрін повідомляє мешканцям Кременчука радісну новину.

Зміст останньої – коропи в озері  «Гарячка», що в парку «Міський сад»,  готуються до нересту. На підтвердження цього розміщене відео на Ютубі тривалістю хвилина 1  хвилина 26 секунд.

 

 

На самому відео можна побачити одинокого кременчуцького коропа, який у роздумах пливе по воді Гарячки й, за задумом режисера, вочевидь, готується до нересту.

Як саме готується підлегла риба до нересту – проходить медичне обстеження чи УЗД, директор комунального підприємства Віталій Дедюрін, на жаль, не повідомляє.

Втім за нього це вже давно зробив дитячий письменник Корній Чуковський, який  писав  про йоржів, які на деревах будують гнізда з лапші.

Нинішня кременчуцька реальність якраз і збігається з тим, що писав видатний Чуковський. От тільки наша риба гнізд на деревах за кошти міського бюджету не будує, але до нересту посилено готується.

Чи планується у зв’язку з нерестом риби виділити з міського бюджету додаткові кошти для утримання дирекції парку «Міський сад», на це запитання відповіді поки що немає.

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 777 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1462 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1472 0