Новини з 1996 року

30 ВЕРЕСНЯ. ОСТАННЯ СЕСІЯ МІСЬКРАДИ ДЛЯ НИНІШНІХ ДЕПУТАТІВ. СКАНДАЛИ В ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ВІДСУТНІ

Олександр Курилов 15 вересня 2015 16:52 562 0

Депутати Кременчуцької міської ради проведуть свою чергову сесію 30 вересня, вже після святкування Дня міста. А всього сесійних питань, які пропонують розглянути, - 23 звичайних та ще 11, в кожному з яких по півсотні рішень з виділення землі.

Це президія міської ради сьогодні й обговорення майбутнього порядку денного, розгляд якого почнеться з питання про присвоєння Почесного знака «За заслуги перед містом» начальнику рятувальної станції Василю Білоусу.

Далі – фінансові питання, серед яких депутати допоможуть кременчужанину чий будинок, що на вулиці Макаренка, постраждав два роки тому від автомобільної аварії. Також депутати затвердять рішення про петиції, зміни в різні міські програми тощо. Загалом очікується, що сесія 30 вересня буде непростою і її використають у повному обсязі для політичної реклами напередодні нових виборів. Врешті–решт, це вже можна сказати по засіданню президію, де формувався порядок денний. Додаткова пропозиція від кандидата в мери від партії «Укроп» до міської ради Оксани Піддубної – депутати повинні втрутитися в роботу шкірвендиспансеру, звідки сьогодні через кадрові «революції» тікають лікарі.

Натомість пропозиція кандидата в мери міста й представника партії «Рідне місто» Юрія Гриценка – депутати мають втрутитися в ситуацію на Молодіжному, де невідомі вирізають телефонні кабелі.

Яка участь депутатів міськради в першому і другому випадку – окрім різких заяв по ситуації з вимогою втрутитися, – незрозуміло. Втім, можливо, кандидати в мери знають більше.    

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись