Новини з 1996 року

«20 ТОН «ЧЕСНОСТІ». Правоохоронці затримали сестру сайта «тудей» - 150 тисячний тираж газети «Автограф»

Олександр Курилов 11 листопад 2015 21:13 1211 0

Кременчуцькі правоохоронці затримали великовантажний автомобіль з новим тиражем газети «Автограф», загальна вага якого – понад 20 тонн. Подія сталася сьогодні, приблизно о 20-00.

Затримання проводили  небайдужі громадяни за телефонним дзвінком мешканців будинку на вулиці Переяславській. Далі ж у справу втрутилися поліцейські.  

У п`ятиповерховому  будинку, до якого всі приїхали, знаходиться сама редакція, а телефонували правоохоронцям громадяни, які побачили під своїми вікнами, як величезну фуру перевантажують у «Газелі».

З того, що відомо репортеру, – автомобіль зі 150-тисячним тиражем агітаційного номера газети «Автограф» затримано міліціонерами й нині всі учасники події очікують на прибуття слідчої групи.

Одна з причин затримання – не виключено, що у самому автомобілі також серед пачок газет є фальшиві виборчі бюлетені, які група кандидата в мери Малецького планує вкинути в урни у день голосування.

Про що слід сказати – мова при з’ясуванні всіх обставин також піде  й про законність друку 150-тисячного тиражу газети, зокрема оплати його з фонду кандидата в міські голови Кременчука Віталія Малецького. 

Також не виключається, що в автомобілі знаходяться дуже специфічні газети, які мають загальну назву «чорнуха» й на яких немає вихідних даних.

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика КременчукаЗМІ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись