Новини з 1996 року

+ 13%. З 17 листопада виконком Кременчука підвищив ціни на тепло та гарячу воду. Кого ми "обійшли"?

Олександр Курилов 29 жовтня 2018 10:03 666 0

Що подорожчало і на скільки?

Міський виконавчий комітет Кременчука підвищив вартість тепла та гарячої води в місті. Загальний відсоток подорожчання – 3 відсотки для абонентів ПАТ «Полтаваобленерго» й 13% - для абонентів КП «Теплоенерго».

Відповідне рішення прийнято сьогодні й воно вводиться в дію з 17 листопада.

Тож нові цифри в оплаті будуть такими.

Для КП «Теплоенерго» - абоненти житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії платитимуть 1 689,46 грн/Гкал.

Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії вартість тепла складе 44,83 грн/кв. м.

Вартість гарячої води - 99,13 гривень за 1 кубічний метр.

Абоненти  ПАТ «Полтаваобленерго» платитимуть, виходячи з таких показників.

Для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії – 1 565,84 грн/Гкал.

Для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії – 40,83 грн/кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення. 

Вартість гарячої води  – 93,31 грн/куб. м.

Як затверджували подорожчання?

А це окрема тема прийняття рішень на засіданні міськвиконкому – аргументи  міського голови Кременчука Віталія Малецького, незрозуміле постійне усміхнене обличчя його першого заступника Володимира Пелипенка  та запитання до мера міста від депутата міськради Оксани Піддубної.

І перше, що зробив наш міський голова, – обізвав презентацію НКРЕП,  де Кременчук назвали одним з міст, де тарифи  підвищують необгрунтовано.

Таке твердження наш міський голова Віталій Малецький назвав «фейсбучним» і заявив, що міськвиконком вимагатиме від регулятора підтвердження своїх слів.

"Ми затверджуємо економічно обгрунтовані тарифи", - зазначив наш мер і додав, що всі теплопостачальні організації звернуться за спростуванням.

Запитання з цього приводу від депутата Піддубної – теж у тему.

«Якщо ми заявляємо, що наші тарифи економічно обгрунтовані, то чому в такому випадку депутати виділяють мільйони гривень КП «Теплоенерго?»  - запитала депутат міськради.

Інше, що її цікавило – це витрати комунального підприємства, зокрема кошти, які те платить депутату-адвокату Ульянову.  Чоловік отримує гроші за опротестування судового рішення, за яким схоже підвищення тарифів для КП «Теплоенерго», що відбулося два місяці тому, визнано недійсним.

І зрозуміло, що журналісти, які були присутні на засіданні міськвиконкому, теж не могли промовчати, коли мер Малецький назвав «фейсбучною»  презентацію регулятора НКРЕП, в якій визнано Кременчук одним з тих міст України, де ціни на компослуги найвищі.

Насправді все це - офіційна інформація Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

А за цим офіційним повідомленням – у Кременчуці ціни на компослуги ще до сьогоднішнього підвищення у міськвиконкомі вже були одними з найвищих в Україні, а після сьогоднішнього засідання міськвиконкому наше місто пішло у справжній відрив.

Останнє, про що слід додати, – це цифри.

Вони такі.

Отже, в Кременчуці абоненти КП «Теплоенерго» платитимуть за 1 квадратний метр площі в опалювальний сезон 44,83 гривні за один квадратний метр.

Натомість у Харкові вартість  оплати за один квадратний метр  - 31,69 грн, у Києві -  31,55 грн, у Запоріжжі – 28,73 гривні, у Сумах – 33,99 грн, у Вінниці -  28,80 грн, у Черкасах - 31,73.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 941 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1771 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 809 0