9:1. ХК «Кременчук» рекордно розгромив гостей з Броварів, ФОТО

Валерія Макряшина 29 січня 2018 18:34 151 0

27 січня у СК «Айсберг» відбувся матч 33 туру УХЛ «Кременчук» - «Вовки».

Земляки на арені «Айсберга» приймали гостей з Броварів і виграли з рахунком 9:1.

Як повідомляється на офіційному сайті клубу, підопічні Олександра Савицького з першої хвилини обрушили шквал атак на ворота суперника. Цікаво, що перший небезпечний момент зробив Іоанн Роганов, який відзначив цього дня своє 19-річчя.

Захисник підключився до атаки і кинув шайбу, але воротар Микита Гордюшин відбив її.

Відкрив рахунок у матчі Єгор Шах на 3-ій хвилині, отримавши відмінний пас на п'ятак з-за воріт від Сергія Алексанян-Петровича.

Через дві хвилини Антон Бойков завершив красиву комбінацію партнерів і подвоїв рахунок. За чотири хвилини до сирени Тимур Гриценко в один дотик після прострілу відправляє шайбу в сітку воріт і робить рахунок 3: 0.

У другому періоді на 23-ій хвилині Антон Бойков увійшов у зону, обіграв захисника на замаху і оформив дубль. Через дві хвилини зробив дубль і Тимур Гриценко - форвард добив шайбу у ворота, знявши практично питання про переможця матчу, адже на табло горіло 5:0. Але кременчужани на цьому не заспокоїлися і на радість уболівальникам закинули ще дві шайби до другої перерви.

Спочатку Єгор Шах виявився перед воротами Гордюшина і в дотик відправив шайбу за спину воротарю - третій дубль у кременчужан за гру! А потім Артем Шиманський не став нічого вигадувати, увійшов у зону і точно кинув у ближній кут.

Після сьомої пропущеної шайби відбулася заміна голкіпера у «Вовків» - на лід вийшов Артем Кожевников.

Воротаря «Вовків» пробив у заключному періоді Богдан Поліщук - відправив шайбу між щитками Кожевникова.

На екваторі двадцятихвилинки Дмитро Чернишенко буквально об'їхав Владислава Приваліхіна і пробив у кут воріт - Кожевников був безсилий.

9: 0.  Але «Вовки» змогли все-таки розмочити ворота «городян» - Соломон Шапіро вийшов один з Віталієм Власенком, і рикошетом від стійки шайба влетіла у ворота.

Наступний поєдинок «Кременчук» зіграє 31 січня в гостях проти «Галицьких Левів». Початок матчу о 19:00.

"Кременчужани" за підсумками матчів мають в активі 50 очок і 3 місце в турнірній таблиці.

За інформацією з офіційного сайту хокейного клубу  "Кременчук"