Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

80-річних пенсіонерок карають, зі шкіл і хворих гроші збирають. Депутати Кременчука про свою роботу

Ксенія Омельченко 21 червня 2018 10:45 1964 0

Депутати Кременчуцької міської ради завершили кампанію звітів за проведену для жителів міста роботу в минулому році. Про це повідомляє сайт Кременчуцької міської ради.

Обранці кременчужан пишуть, що всі вони брали участь у засіданні комісій, де розмовляли й говорили. Однак дещо в нинішніх звітах депутатів є абсолютно новою для нашого міста справою. І досягнення тут такі. Отже, депутату міськради Олександру Плескуну минулого року вдалося посунути свій бізнес на навчальні заклади міста – школи. І міські ЗОШ почали платити кошти фірмі обранця кременчужан за юридичне обслуговування.

Інше й не менш цікаве – це наші комунальні підприємства, які платять кошти не лише депутатам Кременчуцької міської ради, але вже і їхнім дружинам. І це прогрес – коли комунальні підприємства платять дружині депутата міськради Ульянова за такою ж схемою, як і наші школи розраховуються за «депутатське» юридичне обслуговування.

Ще в цьогорічних досягнення кременчуцьких депутатів, які вони втілили в життя спільно з чиновниками міськвиконкому, – їм вдалося поширити свій бізнес на комунальну медицину, через що вартість рентгенівського знімка в Третій міській лікарні одразу подорожчала всемеро.

Зрозуміло, що не всі займаються відвертим жахливим бізнесом на проблемах мешканців міста. Є й такі, які просто працюють, як управління з виконання покарань.

Мова про останнє засідання адміністративної комісії, за рішенням якої було покарано на великий штраф 81-річну мешканку Крюкова, для якої її діти взялися будувати нормальний туалет. Відомо, що протокол проти старої бабці складали чиновники Крюківської районної адміністрації й затверджувалося все на засіданні комісії, головою якої є восьмий заступник нашого міського голови Малецького – Руслан Шаповалов.

Останнє, про що слід додати, – робота кременчуцьких депутатів на цьому не завершується. А завершується вона, за оприлюдненими звітами, з висловленнями стурбованості. Й остання стурбованість стосується вже нашої екології й більш нічого.


 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 809 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1499 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1504 0