Новини з 1996 року

7 євро за в’їзд у Шенгенську зону – посли ЄС схвалили введення перевірки для перетину кордону

Марина Баніт 02 травня 2018 15:31 1150 0

Посли Євросоюзу схвалили спеціальну схему дозволу на в’їзд у Шенгенську зону.

Євросоюз оформлятиме спеціальний дозвіл на в’їзд у Шенгенську зону для громадян країн, із якими Євросоюз уклав угоду про безвізовий режим, у тому числі для українців. За отримання дозволу на перетин кордону потрібно буде заплатити 7 євро. Відповідне рішення ухвалили посли Євросоюзу на засіданні 25 квітня, однак його ще повинні ухвалити Європарламент та Рада ЄС, пише DT.UA.

Згідно з повідомленням на сайті Європейської Ради, жителям третіх країн, зокрема й українцям, перед поїздкою потрібно буде проходити перевірку, метою якої є сприяння підвищенню внутрішньої безпеки та запобігання нелегальній імміграції, а також зменшення затримок на кордонах. Для цього вони повинні заздалегідь заповнити заяву-анкету через інтернет, вартість якої становитиме сім євро.

Після перевірки даних у базі даних ЄС та Інтерполу та невиявлення зауважень людина отримає дозвіл на в’їзд у Шенгенську зону. Зазначається, що термін розгляду заявки з винесенням відповідного рішення не буде перевищувати 96 годин, а більшість заяв будуть схвальними. Однак якщо виникнуть підозри або інформація потребуватиме додаткового аналізу, то заявку оброблятимуть вручну компетентні органи.

Наявність дозволу не буде стовідсотковою гарантією на в’їзд у Європу, а остаточне рішення прийматиме прикордонник.

Дозвіл на в’їзд буде діяти три роки або до закінчення терміну дії закордонного паспорта чи іншого документа, зареєстрованого при оформленні заявки, залежно від того, що станеться раніше.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2424 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2452 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3689 0