Новини з 1996 року

6 загиблих та 16 врятованих: про підсумки купального сезону 2018 року

Ксенія Омельченко 27 вересня 2018 17:20 421 0

Питання про підсумки проведення купального сезону 2018 року сьогодні розглядалося на засіданні міської комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За інформацією представника  Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС, цього року в Кременчуці на воді загинуло 6 осіб, з них 1 дитина.

Це менше, ніж минулого року (7 осіб), проте факти свідчать, що більшість нещасних випадків на водних об’єктах міста сталися в місцях стихійного відпочинку та під час купання у нетверезому стані.

Працівники ДСНС спільно зі спеціалістами міського управління НС та ЦЗН протягом купального сезону проводили рейди, під час яких громадянам роз’яснювали про небезпеку купання в непризначених для цього місцях та вживання алкогольних напоїв, роздавалися пам’ятки.

Начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ігор Чудаков повідомив, що цього року в Кременчуці на традиційних місцях відпочинку жителів біля води було 8 рятувальних постів.

На них працювали 16 рятувальників, які пройшли спеціальну підготовку на курсах у Полтаві. Завдяки їх роботі влітку цього року було врятовано 16 осіб, з них п’ятеро дітей.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що профілактичну роботу щодо попередження загибелі людей на воді необхідно продовжувати й надалі.

Враховуючи  те, що завдяки  рятувальним постам під час купального сезону було попереджено багато випадків загибелі людей, вони працюватимуть і наступного року. Можливо, їх кількість буде збільшено. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 235 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 637 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 488 0