Новини з 1996 року

6 мільйонів гривень вже немає? Мер Малецький хоче ще 3,5 млн.грн на зарплату для КП «Теплоенерго»

Олександр Курилов 15 грудня 2017 16:26 380 0

У комунальному підприємстві КП «Теплоенерго» закінчилися гроші для виплати заробітної плати. Тож міський голова Кременчука Віталій Малецький звертається до депутатів міськради, аби вони затвердили додаткове виділення 3,5 мільйонів гривень з бюджету, аби можна було виплатити заробітну плату працівникам підприємства.

Це засідання бюджетної комісії міськради, на якому сьогодні обгворювали порядок денний наступної сесії, що має відбутися 23 числа.

За тим, що відомо сьогодні – частина працівників КП «Теплоенерго» отримала заробітну плату, а частина – ні, бо коштів не вистачило. Як так сталося? Лише місяць тому «Теплоенерго» взяло кредит у 6 мільйонів гривень для виплати заробітної плати, й де ці кошти? Відповідь на це запитання цікава всім.

Увесь цей безлад із зарплатами на КП «Теплоенерго» має свого автора. Це міський голова Кременчука Малецький Віталій Олексійович. Починалося все з його рішення про взяття на баланс мерії внутрішньоквартальних  теплових мереж, які раніше обслуговувало РАТ «Полтаваобленерго». Ці мережі, разом із бойлерними і працівниками, обленерго місту передало. Штат КП «Теплоенерго» збільшили вдвічі.  А от чого не передали або передали мало – так це коштів для обслуговування, які сьогодні в мізерній кількості відраховуються як оплата за «транспортування» з нашої оплати за тепло.

Слід сказати, що наш міський голова це питання в перемовинах з обласними енергетиками піднімав, але особливого успіху досягти не вдалося. Відповідно, міськвиконком пішов іншим шляхом – через підвищення вартості тепла та гарячої води для мешканців міста. І таке подорожчання тарифів  для Крюківського району вже відбулося. Для Автозаводського подорожчання очікують після Нового року.

Взагалі, проблеми можна було б уникнути, але для цього слід було не чіпати існуючу систему теплопостачання та розрахунків за тепло в місті. Погано, що наш мер вліз туди зі своїми ідеями, бо виявилося, що зміни нашого градоначальника дуже дорого всім коштують.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись