Новини з 1996 року

5-а доба без газу. Мешканці будинку на вулиці Ватутіна в спільному експерименті мерії та газовиків

Олександр Курилов 04 грудня 2017 16:40 536 0

Мешканці будинку №21, що по вулиці Ватутіна, повідомляють про успішне проведення над ними експерименту, який громадянам організували фахівці "Кременчукгазу" та міськвиконкому. І такий експеримент триває вже п’ятий день, розповіли «Програмі Плюс» громадяни.

За їхніми словами, якщо спочатку громадяни нервували, бо  через відключення газу ніяк було закип’ятити чайник, то нині такі проблеми можна вирішити елементарно. Для такого слід лише дійти з чайником до будівлі Автозаводської районної адміністрації, де газ є, або запалити вогнище біля свого під’їзду.

Інше, про що розповідають мешканці – вони задоволені ходом експерименту над ними, коли людей вчать виживати без елементарних зручностей, і чекають нового знущального етапу – проживання без води, світла та тепла.

«Програма Плюс» звертається до міського голови Віталія Малецького з проханням зглянутися над мешканцями "хрущовки", більшість із яких уже пенсіонери, і, як мінімум, – розгорнути перед цим будинком похідну кухню, аби громадяни могли в більш нормальних умовах готувати собі обіди та вечерю.

Звісно, є й інший варіант – відновити цим громадянам газопостачання. Але це важчий спосіб, бо для такого потрібно зателефонувати з міськвиконкому до "Кременчукгазу" й запитати – як довго таке знущання над громадянами триватиме?

Тож «Програма Плюс» сподівається, що міський голова Малецький - хоч похідною кухнею, хоч телефонним дзвінком у "Кременчукгаз" - все ж таки на прохання людей відреагує.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 3003 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3478 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3922 0