Новини з 1996 року

36 депутатів Кременчуцької міськради зареєструвалися. ВЖЕ МОЖНА ПОЧИНАТИ ЩОСЬ ДІЛИТИ

Олександр Курилов 10 листопад 2015 11:45 899 0

Міська виборча комісія зареєструвала 36 нових депутатів Кременчуцької міської ради, яких було обрано два тижні тому. Відповідно в останніх хоч і немає ще посвідчення, але вже є кворум – вони можуть починати щось ділити. Всього ж депутатів у міськраді – 42.

Уже відомо, якою буде перша сесія міськради – вона буде організаційною. На ній нові обранці створять свою робочу групу й будуть визначатися, хто відповідатиме за землю, а хто за медицину.

Щодо нових ініціатив, то мова тут про завжди поіменне голосування, зразка Верховної Ради, де ми всі бачимо, за що натискають кнопки нові обранці кременчужан.

Останнє, про що слід додати, – так це про тих, хто з нових депутатів не зареєструвався в окружній виборчій комісії. І мова тут про міську організацію Радикальної партії, де ніяк не визначаться, кому йти в обласну раду, а кому в міську?

Втім процес цей довгим не буде й ще до 25 листопада ми побачимо нову міську раду, де 60 відсотків депутатів – нові люди. Як довго вони будуть новими й не стануть старими, коли почнуть ділити собі наші податки та комунальну землю? Відповідь на це запитання ми побачимо дуже скоро.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1176 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2175 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2793 0