Новини з 1996 року

300 грн. Мер Кременчука Малецький визначив розмір благодійності в лікарнях. Виняток - всі віце-мери

Олександр Курилов 04 червня 2018 17:19 1349 0

Надалі всіх хворих нашого міста, які потрапляють на планове обстеження, медичні операції за направленням фахівців або просто лягають у лікарню, вдень і вночі переслідуватиме вимога сплати благодійного внеску.

Розмір внеску для всіх стаціонарних лікарень  Кременчука, за винятком платно-прибуткової  й комунальної «Придніпровської», - 300 гривень.

Більше ніж 300 грн на «благодійність» з хворого вимагати ніхто не буде.

Відповідну новину про обов’язковість благодійних внесків, введену в міськвиконкомі,  читачі газети «Програми плюс» оприлюднили сьогодні.

Нарікання громадян – вони не можуть потрапити на операцію, поки не заплатять і поки не віддадуть ці кошти - поріг лікувального відділення вони не переступлять.

«Благодійний внесок, справді,  – 300 гривень», - підтвердив газеті цю інформацію керівник міського управління охорони здоров’я Дмитро Петращук. Однак його поправка – хто хоче, той ці кошти платить. Хто не бажає – той не платить і, як слід розуміти, після цього шлях у лікарню йому закрито.

«Вся справа в тому, що в міській медицині немає грошей. За ці кошти оплачується вивезення сміття та комунальні послуги. Але в нас немає вибору, бо тема грошей є головною на тих же медичних нарадах», - це вже інше підтвердження від одного з керівників відділень у лікарні про  стягнення плати в Кременчуці за безплатну комунальну медицину.

Цікаве й інше – благодійні внески в медичних закладах встановлено не для всіх кременчужан.

Так нещодавно заступник мера Кременчука з питань медицини та освіти Ольга Усанова, яка потрапила в одну з лікарень міста, благодійних внесків не платила.

Далі ж - таке. Репортеру зрозуміло, що саме примушує міського голову Кременчука Віталія Малецького економити на лікарнях, не давати їм кошти, але примушувати лікарів стягувати по 300 гривень з кожного пацієнта.

Мова тут як про невиконання бюджету, так і про непідйомні міські справи, коли ту ж бізнес-комунальну лікарню «Придніпровську» утримують за рахунок платників податків, або купівлю міським головою Віталієм Малецьким другої приймальні для урочистих прийомів за 15,6 мільйона гривень.

От тільки навряд чи хто з кременчужан  давав добро на такі мерські кроки, після яких з людини починають брати благодійні внески.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись