Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

2 роки з початку проведення АТО. Кременчужани покладали квіти на могили загиблих Героїв. ФОТО+ВІДЕО

Андрій Рубан 13 квітня 2016 17:02 1871 0

Рівно два роки тому, 13 квітня 2014-го, відбувся перший бій антитерористичної операції під Слов'янськом. У ньому взяли участь шість працівників спецназу СБУ "Альфа" та один БТР 80-ї аеромобільної бригади.

Усі сподівалися, що все закінчиться дуже швидко. 

Натомість російський агресор розв’язав справжню війну проти українського народу, захоплюючи території нашої держави.
Підбурюючи місцевих обдурених мешканців проти української влади, спецслужби РФ влаштували справжню бійню на сході. А згодом і ввели свої регулярні війська на територію України.

 

 

Кременчуцькі активісти місцевого "Майдану", деякі депутати міської ради разом з іншими патріотами та учасниками АТО сьогодні згадали усіх загиблих кремеменчужан на сході країни, а також Героя України, що загинув під ча Революції Гідності, Ігоря Сердюка.

Тож о 12-30 від штабу Майдану, який нині знаходиться на вулиці Гагаріна, у приміщенні колишньої школи №14, відправилися двома мікроавтобусами на Алею Героїв на Свіштовському кладовищі. По дорозі вони заїхали на кладовище, де похований перший загиблий кременчужанин Олексій Древаль. Цей молодий чоловік загинув, як справжній Герой, не доживши якихось 2 місяці до 30 років. Але місцева влада не наважилися тоді поховати його як Героя.

 


“Коли ми приїхали на похорон Олексія, то побачили, що він був у якійсь труні з фанери. Ми витягли з машини український прапор і накрили труну. На похоронах був присутній і Віталій Малецький, який на той момент займав посаду віце-мера”, - розповідає активіст, учасник АТО Леонід Харченко, який тільки 12 квітня повернувся додому з фронту.

Потім активісти поїхали на Свіштовське кладовище, де поклали квіти на могилу Героя Ігоря Сердюка, загиблого Богдана Гавелі, які поховані на початку кладовища. 

 


Нарешті добралися до Алеї Героїв, яку сховали так, що одразу і не знайдеш. Прикро, але серед загиблих воїнів-захисників поховані і прості цивільні люди.

“В інших країнах та містах подібні алеї розташовують у таких місцях, щоб їх було видно і зручно дістатися. Там навіть екскурсії проводять, розповідаючи про кожного Героя. Також проводять відкриті уроки для школярів. Щоб кожен знав справжніх Героїв. А у нас приховують війну, ніби ніхто не гине і війни немає”, - зазначив відомий кременчуцький волонтер, директор ПАТ “Вепр” Володимир Пилипенко.

На Алеї Героїв активісти також поклали до кожної могили квіти, печиво та цукерки і про деяких згадали, кого знали особисто.

Найстрашнішим фактом є те, що на цій Алеї поховані ті, хто були єдиними продовжувачами роду і загинули на неназваній війні, яку й досі влада називає АТО.

Депутат міської ради запропонувала всім разом помолитися на святій землі. Тож усі разом прочитали молитву і поїхали далі займатися своїми справами, домовившись про подальшу боротьбу із сепаратизмом та бездіяльністю влади.

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Підтримка оборониАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 227 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1090 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1815 0