Новини з 1996 року

29 вчителів із Полтавщини, які пройдуть сертифікацію, можуть отримати надбавку до зарплати

Валерія Макряшина 19 лютого 2019 11:10 370 0

У цьому році стартує пілотний проект сертифікації, в якому беруть участь учителі початкових класів.

На Полтавщині 29 педагогів добровільно зареєструвалися та вже восени пройдуть оцінювання.

 

 

 

Метою даної сертифікації є виявлення та стимулювання вчителів з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями.

За даними наказу МОН від 29 грудня 2018 року, в Полтавській області 3010 учителів початкових класів. Відповідно до цього визначили граничну кількість педагогів - 35 осіб, які могли б зареєструватися для проходження сертифікації. Тож, як бачимо, вчителі майже повністю використали свою можливість.

По всій Україні в оцінюванні візьмуть участь 854 вчителі початкових класів, передає прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Більшість з них – це жінки (98,4%). Щодо розподілу учасників сертифікації за віком, то найбільше вчителів 41-50 (34,1%) та 31-40 років (30,9%).

Надалі Державна служба якості освіти забезпечить проведення експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації. Про дату відвідування учасника сертифікації експертами педагог дізнається з повідомлення, що надійде електронною поштою, не пізніше ніж за три дні до безпосереднього візиту.

Незалежне тестування (наступний етап сертифікації) буде здійснюватися в жовтні-листопаді 2019 року. І вже в грудні 2019-го результати оприлюднять.

Варто також зазначити, що вчителі, які пройдуть сертифікацію, будуть отримувати щомісячну доплату в розмірі 20% до посадового окладу. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 2470 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 95 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 270 0