Новини з 1996 року

29 серпня – День пам’яті загиблих учасників АТО. Степан Усс, Олексій Борищак, Антон Бутирін…

Олександр Курилов 27 серпня 2018 15:20 1309 0

29 серпня 2018  року в Кременчуці  -  загальнодержавні заходи з відзначення Іловайської трагедії та вшанування пам’яті всіх військових, які загинули під час захисту цілісності та незалежності України.  

Цього дня, о  10.00,  біля пам’ятного знака в парку «Ювілейному»  відбудеться захід із вшанування пам’яті військових, які загинули в Іловайському котлі у 2014 році, та всіх загиблих українських патріотів.

Заходи відбудуться в парку, де, на жаль, і через чотири роки після трагічних подій міська влада ніяк не може зробити пам’ятник.

І мова не тільки про сам пам’ятник, якого немає, але й про зміну назви парку «Ювілейний», де пам’ятний знак розташовано, а алея на честь загиблих героїв України посаджена.

Нині ж ми лише згадуємо, що в Іловайському котлі загинуло близько 400 українських військових та 500 поранено. І трагедія ця – наслідок вторгнення російських військ в Україну.

Під Іловайськом загинули кременчужани: Андрій Дерябченко, Олексій Борищак, Антон Кирилов, Олексій Древаль, Юрій Дудка, Антон Бутирін, Степан Усс, Дмитро Назаренко.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1251 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1915 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2438 0